Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

GEYVE EĞİTİM BİRSEN ÜYELERİ PİKNİKTE BULUŞTU.

GEYVE-EGİTİMBİRSEN-UYELERİ-AKCAY-FEVZİYE-KOYUNDE-PİKNİKTE-BULUSTU- (6)Eğitim-Bir-Sen Geyve Şubesi üyeleri düzenlenen sene sonu pikniğinde Akçay Fevziye’de bir araya geldi.

Düzenlenen Pikniğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Oğuzhan Yıldız, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal, Eğitim Birsen İl Yönetimi, İlçe Yönetimi ve Geyve Eğitim-Bir-Sen üyeleri katıldı.

Geyve Boğazının kuzey girişindeki Akçay Fevziye köyünün muhteşem doğa manzarasında gerçekleştirilen ve Geyve ilçesinde görev yapan öğretmenlerin aileleri ile birlikte katıldıkları piknikte, sonuna yaklaşılan 2014-2015 eğitim öğretim yılının stresi atıldı.

Eğitimbir-sen Geyve Şube Başkanı İbrahim Özkan; Geyve Eğitim Bir Sen olarak üyelerimizin ve ailelerinin katılımıyla Akçay Fevziye köyünde muhteşem bir piknik gerçekleştirdik.Katılan tüm arkadaşlara öncelikle İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Oğuzhan Bey’e, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz M.Salih Canbal’a, İl yönetimimize, İlçe şube müdürlerimize, ilçe yönetimimize ve emeği geçen tüm dostlara ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum, dedi.
Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2910 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Eğitim Bir-sen’ ciler Piknik’te Buluştu. için 1 yorum

  1. İBRAHİM ÖZKAN dedi ki:

    Katılan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle sendikamız bu sene de 230 üye ile Geyve’de yetkili sendika olmuştur. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle