Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Köyler, Yaşam

Doğantepe’liler; “Sevgide, Muhabbette Buluştu”…

 


davet.4Geyve Doğantepe Köyü doğumlu olupta İlçe dışında yaşayanlar, “Doğantepeliler, Sevgide – Muhabbette – Birlikte Buluşuyor” Sloganı ile bir piknik düzenledi.

İsmail Oğuz, İrfan Özçetin, Enver Yılmaz, Melih İnönü, Engin Özdemir, Necdet Yıldız, Rahmi Kalkan, Osman Kaplan, Murat Yıldız, Murat Karaman, Erdal Yaldız, Raif Şirin, Bayram Kır’dan meydana gelen tertip komitesi, Kartepe-Eşme Sahili Umut Piknik alanında piknik düzenledi.

Programın sunucusu Bayram Kır duygusal bir konuşma yaparak, ‘Doğantepe köyü kaynaşma, paylaşma, dertleşme, hasret giderme, eğlenme, kederde kederlenme, sevinçte sevinme, yıllardır göremediklerimizi o gün görmek adına’ bir araya geldiklerini açıkladı.

Açılış konuşmasını Engin Özdemir, Hoş Geldiniz konuşmasını İsmail Oğuz, Anılar ile ilgili konuşmayı Murat Topçu yaptı.

Konuşmalardan sonra pikniğe katılanlar, Geyve Civanlar Gurubunun oyun havaları ile meydana koştu ve doya doya oynadı. Daha sonra sahneye Geyve HEM Müdürlüğü Müzisyenleri Refik Ulu, Gökhan Beştepe ve Ali Şenol çıktı. Pikniğe katılanlar çalınan ‘Geyve Yöresi Oyun Havaları’ ve çeşitli oyun havaları ile eğlenceye devam etti.

Pikniğe; Sakarya BŞhr.Bl. Bş.Vekili, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Genel Mec. Üyesi Neşet Çakır, Teşk.Skr. Selami Çolak, Geyve CHP Bşk. Erol Akyel ve Yön. Kur. Üyeleri ile Kadın Kol. Bşk. Sabiha Işık ve üyeler, Geyve Saadet Partisi İlçe Bşk. İrfan Tufanoğlu, Eski Bel. Bşk. Mehmet Kır, Kartepe Bel.Bşk. Şükrü Karabalık katıldı.

Piknikte konuklara; yöresel etli ilav,ayran tatlı ve tatlı ikram edildi.

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

5700 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Doğantepe’liler; “Sevgide, Muhabbette Buluştu”… için 3 Yorum

  1. adem yaban dedi ki:

    kendim´.hariç katılan herkese KÖYÜM adına teşekkür ederim.emeği geçenlerede teşekkürler…

  2. ibrahimkaplan dedi ki:

    harika bir kaynaşma oldu emegi geçenleri kutlar seneye inşaallah köyümüzde de böyle bir gün düzenlemeyi allah nasip etsin izmitten ibrahim kaplan

  3. murat şengül dedi ki:

    gerçekten çok güzel bir kaynaşma beraberlik oldu bu kalabalık biz doğantepelilerin elele birlik beraberlik ve birimizin başına bir şey gelse kolaylıkla üstesinden gelecegimizin göstergesidir.bu burda kalmayıp bir dernekte kurmak adına emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle