Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Teknoloji

Doktor Kadrosu Güçlendi…

geyve-devlet-hastanesi-yeni-binasi-ve-doktor-kadrosu-ile-gucleniyor- (4)Geyve Devlet Hastanesinin doktor kadrosu, yeni göreve başlayanlar ile güçlendi.

Doktor Kadrosu Güçlendi

Geyve Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Semih Songür yeni atamalar ile ilgili açıklamasında: “Hastanemizin doktor kadrosu her gün güçleniyor. Hastanemizde yeni doktorlar göreve başladı. Göz  Opr.Dr. Hafize Boskurt, Kulak Burun Boğaz Dr. Taner Kolay, Diş Dr. Yunus Baş polikliniklerine başladı. Gelecek günlerde de yeni doktorların atanmalarını diliyorum. Göz Polikliniğimize, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği tarafından  GLOKOM Hastalığı ( Göz Tansiyonu ) teşhisi için TONOMETRE ve PAKİMETRE cihazları alındı. Ameliyatlara kısa sürede de başlanacak.” Dedi.

Yeni Hastane Hızla Yükseliyor

Başhekim Dr. Semih Songür, inşaatı hızla devam eden Yeni Devlet Hastanesi inşaatı ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: ” Yeni hastanemizin inşatı hızla devam etmektedir. Hemen hemen her gün inşaata gelerek yapılan çalışmaları yerinde izliyorum, denetliyorum. İhtiyacımız olanların ilavesi için de gereken başvuruları yapmaktayım. Kaba inşaatın 3 – 4 hafta içinde tamamlanacağını umuyorum. Tüm çalışmaların da 1 yıl içinde tamamlanacağından kuşku duymuyorum.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3357 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle