Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Sağlık

Yeni Geyve Devlet Hastanesi İnşaatı için İhaleye Çıkılıyor.


geyve-40-yataklı-devlet-hastanesi-projesi-ihalesi-inşaatı-1Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak olan 40 yataklı Geyve Devlet Hastanesi inşaatı ihaleye çıkıyor.

Uzun zamandır kamuoyunu ilgilendiren hatta iptal edildi gibi söylentileri de çıkan Geyve Devlet Hastanesi projesinde ihale aşamasına gelindi.

 ARAZİ ve PROJE’DE TADİLAT

2014 yılında ihale edilmesi beklenen Geyve Devlet Hastanesi inşaatı, arazi ve proje üzerinde yapılan bir takım değişiklikler sonucu 2015 yılına sarkmıştı. Geyve Tepecikler Mahallesinde 23 Dönümlük kendi arazisi üzerinde yapılacak olan yeni  Geyve Devlet Hastanesi inşaat projesi, arazi ve projesinde  yapılan  revize sonrası Sağlık Bakanlığınca onaylanarak 29.Nisan.2015 tarihinde ihaleye çıkılıyor.

BÖLGE HASTANESİ

Geyve ile birlikte Taraklı,  Pamukova, ile zaman zaman Göynük ve  Osmaneli’den sevk edilen hastalara da klinik  hizmeti sunan ve Bölge Hastanesi konumundaki Geyve Devlet Hastanesinde kapasite yetersizliği yaşanıyordu. Yeni inşa edilecek hastane ile donanımında yenilenmiş olacağından son teknoloji ile tanı koyma ve klinik hizmeti verilmeye başlanacak.murat kaya-geyve-

TEŞEKKÜR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Yapılacak olan yeni hastanemizde Geyve ile birlikte komşu ilçelerimiz Pamukova ve Taraklı ilçelerinden gelen hastalarımıza da klinik hizmeti verilecek dedi.
Kaya; Hastane projemiz uzun süredir gündemde olmasına rağmen arazi ve projedeki revizyon çalışmalarından dolayı ihale süresinin uzadığını, bürokrasi işlerinin ancak aşıldığını bu süreçte yeni projenin onaylanmasında  büyük emeği geçen milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli’ye Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sayın Ayşenur İslam’a  teşekkür ediyorum. Devlet Hastanemiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-40-yataklı-devlet-hastanesi-projesi-ihalesi-inşaatı-1

4326 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Devlet Hastanesi İnşaatı için İhaleye Çıkılıyor için 5 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  Her seçimden önce olduğu gibi yine gündeme geldi,insanlarla dalga geçiyorlar.Bizim milletimizde bunlara inanıyor.

  • sen eski dönemlerle karıştırdın 🙂 🙂 iyi bilirsin o zamanları 🙂 doğalgaz paçalarınızdan akacak diye bas bas bağırıyordun ? unuttun mu? 🙂 otur sıfır 🙂

   • Fehmi Subaşı dedi ki:

    Ey garip ekmekçi. yahu sen de iktidarı her fırsatta savunuyorsun ya avukatlık ücretimi alıyorsun sen. iyi para varsa bana deyiver hele.. senin yaptığına birşey derler ya .. ben demeyeceğim. sen herşeyi çok iyi biliyorsun. işin bu. her eleştiriyi dalgaya almak. ilginç bir karakter yapın var… vicdanına bir danış bakayım sonra kendini kandırıyor olma. malum son pişmanlık fayda vermez. sonra yolarsın saçını başını kel kalırsın bak. deme di deme ekmekçi..

 2. Hamiye kaçmaz dedi ki:

  Belediye önce yollarda iyileştirme yapsın.Aylardır kanalizasyon suları yolumuzdan akıyor. Başvurmadığımız yer kalmadı. be insaf. Adresimiz alifuatpaşa mah. bilecik cad. 4. sok. gazeteci olarak gelin buranında haberini yapmanızı rica ediyorum….

 3. MİSAFİR dedi ki:

  Eski devlet hastanesinin kapasite yetersizliğinden bahsedilmekte ve bölge hastanesi olacağından bahsediliyor iyi hoşta yeni yapılacak 40 yataklı hastane ihtiyaca cevap verecek mi? Yeni yapılacak hastane için şu anda mevcut hastane bahçesindeki yetişmiş çam ağaçları kesilecek. Ağaç kesmeden şu andaki eski meteoroloji bahçesine yeni hastane binası yapılabilir benden söylemesi. Hem çevre korunmuş ve ağaçlar kesilmemiş olur.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle