Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sağlık

Devlet Hastanesi İhalesi 2014 Yılına Kaldı.

yeni geyve devlet hastanesi inşaatıYapımı planlanan 40 yataklı Geyve Devlet Hastanesi inşaatının arazi durumunda yapılan tadilat sonrası Projesi revize edilen inşaat ihalesi 2014 yılında ihale edileceği açıklandı.

Sakarya sağlık İl Müdürü Murat Alemdar sağlık yatırımları konusunda açıklamalarda bulundu.

 SAĞLIK YATIRIMLARI

Sakarya’daki sağlık yatırımları hakkında bilgi veren İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Alemdar 75 Yataklı Toyotasa Hastanesi ek binası, 40 Yataklı Geyve Devlet Hastanesi ve 250 Yataklı Kadın Do-ğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Projeleri’nin revize edildiğini belirtti. Alemdar, “Bu projelerimizin de inşaat ihaleleri 2014’te yapılacak” dedi.

DİŞ HASTANESİ
Serdivan’da yapılacak olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin inşaat ihalesinin 5 aralıkta yapılacağını söyleyen Alemdar, “Hendek, Karasu, Sapanca Devlet Hastaneleri’nin de yapımı devam ediyor. Bir terslik olmazsa 2015 baharında bu projelerin bitmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu. Alemdar devam eden bazı sağlık yatırımlarının da önümüzdeki aylarda hizmete gireceğini söyledi. 

yeni-geyve-devlet-hastanemiz..1

4051 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle