Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ocak 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Genel, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

GEYVE’DE BİR İLK….

Sakarya’nın Geyve ilçesinde genç girişimcinin başlattığı çok amaçlı hobi bahçe serası bir hayli ilgi görüyor.

Alifuatpaşa Fidancılık markasıyla Geyve piyasasına farklı ve hızlı bir giriş yapan Yavuz Selim Mazlum, çok amaçlı sera satışıyla bir ilki başlattı.

” PRETTY GREENHOUSE ” ismini verdiği çok amaçlı hobi bahçe serası imalat ve satışına başlandığını belirten Mazlum, toprak ve doğa severlerin bu hobi bahçesiyle toprak özlemlerini gidereceklerini ifade etti.

Çok amaçlı seranın özelliklerinden bahseden Mazlum; pretty greenhouse çok amaçlı seramızı mini ve maxi olmak üzere 2 farklı boyutta satışa sunuyoruz. Mini olan seramızın ölçüleri en 2 mt. boy 2,10 mt yükseklik 1,85 mt. olup kullanıcıya 4,20 m2 olup, Maxi olan seramızın ölçüleri ise en 2 mt. boy 4,20 mt. yükseklik 1,85 mt. olup kullanıcıya 8,40 m2 kullanım alanı sunuyor.

Seralarımızın çok amaçlı olması demek üzerine renkli gölgelik ya da branda örtülerek içerisine  holluk, tünek, yemlik, suluk eklenerek tavuk ya da güvercin kümesi olarak kullanıma uygun hale getirilebilir.

Diğer yönden sonbahar ve kış mevsimlerinde yeşillik marul maydanoz taze soğan gibi kış ürünlerini organik olarak üretip keyifle tüketmenin duygusunu yaşayabilirsiniz.

Seralarımızın fiyatı tanıtım amaçlı olup asgari seviyede tutulmuş olup, ön siparişle en geç 10 gün içinde teslimat ve 30 km ye kadar ücretsiz servis imkanımız mevcuttur.

Mini pretty greenhouse 650 TL

Maxi pretty greenhouse 1100 TL

Yavuz Selim MAZLUM – 0532 393 24 50

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4751 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle