Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Geyve, Damadını Ağırladı

Tam not aldı

AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Geyve’yi turladı. Belediyenin ülkeye rol model olan yöresel ürünler üretim merkezinde incelemelerde bulunan Özhaseki kadın istihdamı ve yetim-öksüz çocuklara okul harçlığı projesini çok beğendi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın ardından milletvekili, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Özhaseki Geyve’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Geyve’nin damadı olan Haseki’yi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ağırladı. Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde başlayan ziyaret meyve bahçelerinde son buldu.

YÖRESEL ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki eşinin memleketini ziyarete geldi. Geyve Belediyesi’nin ülkeye rol model olan Yöresel Ürünler Üretim Merkezini gezen Özhaseki tesisi çok beğendiğini söyledi. Geleneksel metotları teknoloji ile birleştiren tesis hakkında bilgi alan Özhaseki “Ülke olarak üretmeye daha çok üretmeye ihtiyacımız var. Tamamen milli ve yerli üretim tesisi için başkanımızı kutluyorum. Tesis hem geleneksel yöntemlerle üretim yapıyor hemde kadın istihdamına ciddi katkı sunuyor. Ayrıca da tesisin geliriyle 160 yetim-öksüz çocuğumuza okul harçlığı veriliyor. Tesisi gezerken anlatılanları dinlerken çok büyük keyif aldım” dedi

BAHÇELERİ GEZDİ

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde başlayan ziyarete AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’da katıldı. Özhaseki ve beraberindekiler kısa süre sonrasında nehirde gondol sefası yapılacak Geyve Nehirpark tesislerinde çay molası verdiler. Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde ki programın ardından Özhaseki eşi Neşe hanımın akrabalarıyla birlikte Umurbey Mahallesi Muhtarı Osman Önal’a ait üzüm asmalarını ve ayva bahçelerini gezdi. Özhaseki Geyve ziyaretinde hem eşinin akrabalarıyla hemde partililerle keyifli bir gün geçirerek ilçeden ayrıldı.

DESTEĞİ SÜRECEK

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ziyaretin ardından yaptığı değerlendirme de “Sayın Genel Başkan Yardımcımız her dönem yanımızda olup destek verdi. Hayata geçirdiğimiz projeleri kendisiyle paylaşmıştık ancak yerinde görüp incelemesi faydalı oldu. Yeni dönemde yapacağımız projeler hakkında bilgi aktardık. Geyve’ye desteğinin süreceğini, ekonomiye, istihdama katkı verecek çalışmalarımızı her zaman olduğu gibi yine destekleyecek. Parti büyüğümüzü, belediyecilikte uzman hemşehrimizi ağırlamaktan mutlu olduk” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3123 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle