Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve Daha İyiye Doğru..

Geyve Daha İyiye Doğru..

Minik, Yıldız Türkiye Karate şampiyonası 13/17 Mart tarihlerinde Antalya’da yapıldı.

13 Sporcu ile şampiyonaya katılan Geyve ilçesi sporcuları şampiyonadan 1 Birincilik, 2 ikincilik, 2 üçüncülük madalyası kazandı.

Yunus Emre İnce 2008 doğumlular 35 kg da Türkiye şampiyonu olurken, Metehan Ayözen 2006 doğumlular 40 kg’da, Emirhan Uygun 2005 doğumlular 52 kg’da Türkiye ikincisi, 2007 Doğumlular 35 kg Kübra Kayıkçı, 2007 Doğumlular 50 kg Miray Keleş Türkiye üçüncüsü oldular.

Karate kafilesinin Antalya’da yapılan Türkiye şampiyonasına katılımı için Kaymakam İlyas Memiş ve Belediye başkanı Murat Kaya’da maddi ve manevi destek verdi.

Teknik direktör Uğur Kobaş “Geyve, yıllardır salon sporlarında Karate branşı ile başarı yakalıyor.
Yola çıkarken maddi destek veren Kaymakam İlyas Memiş, Belediye başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ederiz. Onlar maddi destek vermese 13 kişi ile şampiyonaya katılamazdık. 13 kişi ile alınan 5 madalya çok çok iyi bir başarı sayılır.Derece alan ve alamayan tüm sporcularımızı, ailelerini tebrik ederim, antrenörler Seçkin Küçükseller ve Hakan Emirhan Doğan’nın emeklerine sağlık.

669 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle