Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Spor

Geyve’de Cimnastikte var.

geyve-cimnastik-berrin kobaş-hem- (4)Geyve halk eğitim merkezi tarafından 2 yıldır Jimnastik spor dalında kurslar açılıyor. Çalışmalar beden eğitimi öğretmeni ve jimnastik 2. Kademe antrenör Berrin Kobaş ile birlikte devam ediyor. Eski ve yeni gurup olarak toplamda 60 civarında sporcu ile çalışan sporcuların il hedefi 19 Gençlik ve spor bayramında gösteri yapmak.

Sakarya merkez dahil birkaç etkinlikte gösteri yapacak ekip için Antrenör Berrin Kobaş “ ilçede kursumuza katılan kızlarımızdan antrenmanlara katılma konusunda çok büyük bir destek alıyoruz. Halk eğitim müdürümüz İrfan Karaçayır da destek oluyor. Ücretsiz çalışmalarımız haftada 3 gün devam ediyor. Ne mutlu bize 60 genç kız öğrencimizi spor ile tanıştırdık, hatta büyük bayanlara yönelik Step, Aerobik Pilates kurslarımızda devam ediyor. 6 yaş ile 50 yaş arası tüm bayanlara özel çalışmalarımız devam edecek. dedi.

2699 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle