Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Geyve CHP Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürdü…

zyrt.2Geyve CHP İlçe Başkanı Erol Akyel ve Aslıhan Can, İbrahim Küçük, Osman Özen’den oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık İlçede ziyaretlerine devam etti.

İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık’ı ziyaret eden heyet, bebeğine hediyelerini takdim ederek, seçim süreci ile görüşlerini açıkladı.

Heyet,Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Kurtbal’ıda ziyaret etti. Ziyarette, CHP İlçe Başkanı Erol Akyel, Avrupaya yaptığı iş gezilerinde kendisine ilginç gelen orman ürünleri ve mantar çeşitleri hakkında görüşlerini açıkladı ve İşletme Müdürü Kurtbal’ın verdiği bilgiler değerlendirildi.

İlçe Tarım Müdürü Taner Katipoğlu’nuda ziyeret eden Heyet, Müdür Katipoğlu’ndan tarımda çiftçilere çeşitlilik konusunda ne gibi destekler verildiği konusunda bilgiler aldı.

İlçe Ziraat Odasına yaptıkları kısa ziyarette Heyette bulunanlar, yeni binalarının hayırlı olmasını diledi.

İlçe Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçıoğlu’na yaptıkları ziyarette Heyet Üyeleri, Başkan Aşçıoğlu’nun açıklamalarını ve bilgilendirmelerini ilginç ve güzel bulduklarını açıkladı.

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1992 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle