Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Haziran 2012 | Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Geyve Cumhuriyet Halk Partisinden Zonguldak Mitingine yoğun katılım

Zonguldakta yapılan CHP Emek ve Özgürlük mitingine ilçeden iki otobüs ile partililer katıldı.

İlçe başkanı Atilla Zeytinoğlu emek ve özgürlük mitingine partilileriyle birlikte katılırken ; emeğin en yüce değer olduğuna inandıkları,Zonguldak maden işçilerine,tarımda çalışanlara ve tüm emekçilere sahip çıkmak adına bu mitinge katıldıklarını belirtti.

Zeytinoğlu ; özgürlüğü elinden alınmış Mehmet Haberal,Mustafa Balbay ve tüm tutuklu milletvekillerinin bir an önce özgürlüklerine kavuşmalarını dile getirdi.

Parasız eğitim isteyen öğrencilere özgürlük mücadelesi veren herkese sahip çıkmak için Zonguldakta olduklarını da söyledi.

Zeytinoğlu bu mitinge katılan arkadaşlarımıza,bizlere ulaşım imkanı sağlayan il yönetimine ve Sakarya milletvekilimiz Engin Özkoç’a partililer adına teşekkür etti.

Ülkenin neresinde olursa olsun imkanları elverdikçe bütün mitinglere katılacaklarını belirtti.

1986 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Chp Geyve İlçe Teşkilatından Zonguldak Çıkarması için 3 Yorum

  1. majesteleri dedi ki:

    eceviti öldürmeye teşebbüsten yargılanan haberalı zonguldak ta savunmak çok enteresan.ayrıca oraya pikniğe,denize mi gitmişler yoksa mitinge mi anlamadım.dört bir yandan bindirilmiş kıtaları toplamışlar ama meydan bomboş.haberlere bile konu olmadı.

  2. yağmur dedi ki:

    10 fotoğrafın içinde bir oturulan arka plandaki deniz resmine böyle bir yorum yapmak insanın bu partiye ön yargısından yapılan çalışmaları kaldıramamasından ileri gelir bence.Nice şehitlerimizde var üstü kapatılıyor olayların neler ve nelerle niye kimse sormuyor soruşturmuyor bu ne için kim için oluyor diye.Meydanın bomboş olmasıda bu işin diğer tarafı,resim karelerinin hepsinin de tüm zonguldak ı kaplayacak hali olmasa gerek.Anlayın artık tek bir iktidar partisinin yanına illaki muhalefet olacak nice gönüllüler insanlar olacak,kimse susacak köle durumuna geçecek diye hiç birşey olamaz olmayacakta.Önyargılarınızı kırın artıkta ülke için kim neler yapıyor onları görün.

  3. deutschlehrerin dedi ki:

    orada hem mitinge gidip zonguldaktaki emekci kardeslerimizi hem de özgürlükleri elinden alınan milletvekillerimizi hem ögrencileri destekleriz ayrıca uzun yolculukta dınlenırız de piknigimizi de yaparız sanırım oyle guzel kareler vermısız kı bu rahatsızlık vermıs biz kocaman bı aıleyız bunu da zaten her mıtıngde her etkınlıkte sonuna kadar gosteriyoruz

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle