Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Spor

Geyve Boğazköyspor yeni Sezona hazır.

10155759_817625598265918_3726818539591452417_nGeyve Boğazının oynadığı maçlardaki centilmen ve sportmen tavırları ile her zaman göze batan ekibi Geyve Boğazköyspor oluşturduğu yeni yönetim ile  sezon öncesi  hazırlıklarını tamamladı.

Geyve Boğazköyspor yönetimi kulüp başkanı Erol Çapa’nın yoğun işleri dolayısı ile Boğazköy spor kulübü başkanlığından affını istemesiyle toplanan Boğazköyspor genel kurulu yeni sezon öncesi yönetimini yeniledi.

Nisan aynın ilk haftası yapılan kongre sonrasında geyve Boğazköyspor Başkanlığına ASKF Tertip kurulu üyesi de olan Günay Ömür seçildi.

Günay Ömürün başkanlığa seçildiği geyve Boğazköspor kulübünün başkan yardımcılığına Cavit Odabaş, Genel  Sekreterliğe Takım kaptanı Özgür Kotan,  Saymanlığa Ömer Odabaş, Üyeliklere Basri Erol ,Ferruh Uğur ve Selçuk Kaya getirildi.

Geyvemedya ailesi olarak kültürü, spor severliği ve centilmenliği ile her daim adından söz ettiren Geyve Boğazköyspor’un yeni yönetimine hayırlı olsun temennilerimizi sunar, yeni sezon öncesi başarılar dileriz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

boğazköyspor

1796 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle