Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Haziran 2018 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Belediyedeki Geleneksel Bayramlaşmaya Yoğun Katılım

Geyve Belediyesi’nin bayramlaşma programı yoğun katılımla gerçekleşti.Her yıl artan kalabalıklarla bir geleneğin yaşatıldığı Geyve Belediyesinde bu yıl yüzlerce Geyveli yine tek yürek olup bayram coşkusu yaşadı..

Geyve Belediyesi geleneği bozmadı. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen bayramlaşma programı belediyede yapıldı.Bayramlaşma programına; AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ekrem Yüce, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Belediye Meclis üyeleri, Ak parti yönetim kurulu üyeleri, İlçe Gençlik Kolları  Başkanı Faruk Koç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir,  teşkilat mensupları, STK temsilcileri, muhtarlar ve belediye personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Kaya’nın halkla aracısız bir şekilde diyalog kurması, sürekli halkla içi içe yaşaması, Bayramlaşma programında dikkat çeken bir diğer husus ise, sivil toplum örgütü temsilcilerinin, muhtarların, amatör spor kulübü başkan, yönetici ve sporcularının eksiksiz bir katılım sağlaması oldu. Vatandaşların aşırı kalabalık nedeniyle güçlükle bayramlaşabildikleri ve yüzlerce vatandaşın yer aldığı bayramlaşa programında Ramazan Bayram’ının tüm İslam alemi için hayırlar getirmesini dileyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Bayramların toplumsal barış, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsat olduğunu unutmayalım. Müslümanlar olarak muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşadık. Sizlerle bir araya gelmekten, kucaklaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Bizler sizlere hizmet ettikçe mutlu oluyoruz” “ dedi.

Misafirlere çikolata ve çay ikram edildiği bayramlaşma programında Başkan Kaya kendisiyle bayramlaşmaya gelenlerle bire bir ilgilendi. Aynı zamanda başkanlara olan güven testinin de bir yansıması olan ve geniş bir halk kitlesinin iştirak ettiği, belediye bayramlaşması günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2615 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle