Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve Belediyesinde Kar Seferberliği

geyve-kar-kureme-calismalari- (4)Sakarya’nın Geyve ilçesinde akşam saatlerinden itibaren  etkili olan kar yağışı nedeniyle alarmda olan Belediye ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor…

Meteoroloji Müdürlüğünün verilerini dikkate elen Geyve Belediyesi Ulaşımın aksamaması ve vatandaşların yağıştan olumsuz etkilenmemesi için özellikle bazı bölgelerde  ‘kar seferberliği’ ilan ederek, 24 saat boyunca çalışmalara aralıksız devam edileceği belirtildi.

TÜM EKİPLER SAHADA

Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. 2 adet greyder, 4 adet beko kepçe , 5 adet kamyon, 1 adet tuzlama aracı ve çok sayıda personel ile gerçekleştirilen kar temizleme çalışmaları büyük bir başarıyla sürdürülüyor. Kurulan ekiplerle  Eşme Işıkları, Alifuatpaşa Köprüsü, Alifuatpaşa Parla Tepesi arkası ile Geyve ilçe merkezinde kar temizleme çalışması yaparken, bir ekipte yolları tuzlayarak yolların donmasını engelliyor.murat kaya

ÇALIŞMALAR 24 SAAT ARALIKSIZ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, meteorolojik veriler doğrultusunda oluşturduğumuz karla mücadele ekibiyle Alifuatpaşa Köprüleri, Parla Tepesi arkası, Eşme Işıkları ile İlçe merkezimizde karla mücadele eden ekiplerimiz, ayrıca şehir merkezinde halkın yoğun olarak kullandığı yer ve güzergahlarda kar küreme çalışmalarını sürdürüyor.  Başkan Kaya, sürmesi beklenen kar yağışları nedeniyle yolların kapanmaması, yollarda kayma ve buzlanmanın oluşmaması için kar küreme ve tuzlama yapacak olan ekipler 24 saat hazırda bekleyecek, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-belediyesi-ekipleri-kar-mesaisi- (10)

 

3254 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle