Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Belediye Yeni Zabıta Aracı Aldı.

geyve-belediyesi-yeni-hizmet-zabita-araci-aldi- (1)Geyve Belediyesi Yeni Zabıta Aracı Aldı.

Geyve Belediyesi, zabıta ve belediye hizmetlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmek için 3 adet yeni hizmet aracı aldı.

Geyve ilçesinde belediye ekiplerinin görevleri kapsamında halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması , rutin denetimlerin yapılması için alınan araçlardan 2 sinin Zabıta Müdürlüğüne, birinin ise İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne verileceği belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Geyve  Belediye Başkanı Murat Kaya “Zabıta ve Belediye hizmetlerini daha verimli hale getirmek, ilçemizde denetimleri daha etkin takip etmek amacıyla Zabıta Müdürlüğümüze yeni  hizmet aracı aldık. Belediye olarak halkımıza daha iyi hizmet etmek amacıyla hizmet aracı eksiklerimizi süratle tamamlıyoruz” dedi. Önümüzdeki günlerde Fen İşleri Müdürlüğüne alacağımız iş makinesi ve hafriyat kamyonları ile  makine parkını güçlendireceklerini belirten Başkan Kaya “Hayırlı hizmetlere vesile olacağına inanıyorum” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3449 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle