Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Belediyesinin gerçekleştirdiği 72 konuttan oluşan  ‘Osmanlı Evleri’ Projesinde 2 Blokun temelleri atıldı.

Geyve Belediye Başkanlığı tarafından, ‘Yaşanabilir, Çağdaş, Güvenli Bir Yaşam Biçimi’ slogan ile tanıtılan ‘Osmanlı Evleri’ Projesi”nde 1. Blokun satışının başladığı bugünlerde 2 Blokun temelleride atıldı.

Osmanlı Evleri Projesinde inşaat çalışmalarının hızla ilerlediğini belirten Başkan Murat Kaya, Geyveliler için Yaşanabilir, Çağdaş, Güvenli Bir Yaşam Biçimi sloganı ile hayata geçirdiğimiz ‘Osmanlı Evleri’ projemizde inşaatlar yükseldikçe kalitesi ve güzelliğide ortaya çıkıyor..Vatandaşların inşaatlara olan ilgisi bizleri son derece memnun etti.Bize güvenen herşeyin en güzeline layık olan Geyveli hemşerilerimin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur dedi.

 

 

1998 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Osmanlı Evlerinde 2.Blokun temelleri Atıldı. için 2 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İşte verilen sözlerin bir bir yerine getirilme aşamaları.İnsanlar yaşayıp gördükçe takdir edecekler.

  2. Metin dedi ki:

    Ben 2 gündür “artık benimde bir evim var” diyebiliyorum. Benim hissettiklerimi anca ev sahibi olma ihtimali çok düşük iken uzanan eller ile rahata kavuşan anlar. Evet benim için anca uzun süre sonra olacak bir hayaldi, ama ben şimdi kısa süre sonra kendi evime adım atacağıma inanıyorum. Gerçekten çok mutluyum. Teşekkürler Başkanım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle