Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji, Videolar

Geyve Belediyesi ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geyve Belediyesi ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Asfalt sathi kaplama aracının çalışmaya başladığı bugün “söz verdiğimiz gibi Asfalt Sathi kaplama çalışmalarımız başladı.Geyve Belediyesi olarak kendi kendine yetebilen belediye olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Geyve Belediyesinin kendi imkanlarıyla kurduğu Asfalt Sathi Kaplama tesisinden mahalle yollarına ilk asfalt dökülmeye başlandı.Başkan Kaya’nın seçim ve referandum çalışmalarında ilçe merkezinin asfaltlanmasının ardından mahalle içlerini de asfalt yapacağız sözünün ardından kurulan asfalt sathi kaplama tesisinden elde edilen malzeme ile ilk asfaltlama gerçekleştirildi.

Başkan Kaya, asfalt sathi kaplama aracının çalıştığı bölgede asfalt ekibi ile teknik donanımının çalışmalarını yerinde inceledi.Vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Başkan Kaya, “asfalt sathi kaplama kombine aracımız çalışmalara başladı. Geyve Belediyesi olarak kendi kendine yetebilen bir Belediye olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurur tüm Geyveli hemşerilerimindir. Geyvemiz herşeyin en iyisine en güzeline layıktır. Geyve için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Durmak, yorulmak yok, Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

3720 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Belediyesi ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. için 1 yorum

  1. tatlı tarifleri dedi ki:

    Güzel çalışmalarından dolayı sayın belediye başkanını tebrik ediyorum.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle