Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Geyve Belediyesi Bir Başladı, Pir Başladı

BİR BAŞLADI, PİR BAŞLADI

Geyve Belediyesinin kendi imkanlarıyla kurduğu soğuk asfalt sathi kaplama tesisinde asfalt üretiminin başladığı bugünlerde çalışmalar tam gaz devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, asfalt sathi kaplama ekibinin hafta sonu bile devam ettiği çalışmalarını Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Özdemir ve Neşet çakır ile birlikte yerinde inceledi.Vatandaşlar ile de görüşen Başkan Kaya, “Geyve’de ilkleri gerçekleştirmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Asfalt sathi kaplama aracımız ile sezon boyunca geceli gündüzlü durmadan çalışacağız” dedi.

Sathi Kaplama Tam Gaz

Geyve Belediyesinin son yıllardaki asfalt atağı çok konuşulur oldu. İlçede yaptığı 90 bin ton asfalt çalışması ile Sakarya’da tek parçada dökülen asfalt çalışmasında bir ilke imza atan Geyve Belediyesi şimdide Büyükşehir yasası sonrası kendi hizmet alanlarına devredilen Mahalle-Köy içlerinde soğuk asfalt sathi kaplama çalışmasına başladı.

Büyükşehir Belediyesi  kanunu ile hizmet alanlarının tamamen değiştiği Sakarya’da eski adıyla köy yeni adıyla mahalle olan yerleşim yerlerinin ana yolları hariç merkezlerindeki asfalt çalışması da Geyve Belediyesi tarafından yapılacak.Bu kapsamda Geyve Belediyesi tarafından alınan asfalt sathi kaplama kombine aracıyla yapılan sathi kaplama çalışmaları tam gaz devam ediyor.

Başkan Kaya Mutlu ve Gururlu

İlçede Büyükşehirin yatırım adaletsizliğinin yeniden gündeme geldiği bugünlerde Geyve Belediyesi hiçbir şeye aldırış etmeden “Hakka hizmet halka hizmet, Durmak yok yola devam” sloganıyla Geyve’nin her bir metrekaresine hizmet etmek için kolları sıvadı. Sakarya’nın hiçbir ilçe merkezinde görülmemiş bir şekilde Geyve’de tamamen kendi imkanlarıyla attığı 90 bin sıcak asfalt ile vatandaşların takdirini kazanan Geyve Belediyesi son aldığı asfalt sathi kaplama kombine aracıyla da köy-Mahallelerde oturan muhtar ve vatandaşlara vermiş olduğu sözü gerçekleştirmenin keyfi ve mutluluğunu yaşıyor.

Bu Gurur Geyveli Hemşerilerimin

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya önceki gün asfalt sathi kaplama kombine aracı için yaptığı açıklamada “Geyve Belediyesi olarak kendi kendine yetebilen bir Belediye olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurur tüm Geyveli hemşerilerimindir. Geyvemiz herşeyin en iyisine en güzeline layıktır. Geyve için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

2714 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle