Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar

Geyve Belediye Parkı Yenileniyor

GEYVE BELEDİYE PARKI YENİLENİYOR

Alt yapısı tamamlanan, yolları asfaltlanan Geyve’ye şimdi de havuzlu park geliyor. İlçe merkezinde ki belediye parkının çehresini değiştirecek proje ihaleye çıkıyor.

HUZURUN ADRESİ

Geyve ilçe merkezinde ki belediye parkı tepeden tırnağa yenileniyor. Havuzu, dinlenme alanları, cafe-restoranı ve oyun alanlarıyla ilçe halkına hizmet verecek proje için 8 Aralık’ta ihale yapılacak. Geyve’nin en iyiye layık olduğunu belirten Belediye Başkanı Murat Kaya “İlçemizin alt yapı, yol gibi eksiklerini büyük ölçüde tamamladık. Söz verdiğimiz gibi Geyve’de kimse çamura basmayacak.  Şimdi ilçe halkının buluşma noktası olacak, huzurun adresi diyebileceğimiz bir tesisi hizmete almak için ihaleye çıkacağız” dedi.

CANLILIK GETİRECEK

Başkan Kaya projenin ilçe merkezine canlılık getireceğini belirterek “Geyve Belediye Parkının mevcut haliyle artık misyonunu tamamladığını düşünüyoruz. İlçede yaptığımız istişareler sonucunda projemizi detaylandırdık. Her metrekaresini değerlendirebilmek için titizlikle çalışıldı. Vatandaşımızın keyifli vakit geçirebileceği bir alan oluşturmak için parkı tepeden tırnağa yeniliyoruz. İhalenin ardından hemen yer teslimini yapıp, bahar dönemiyle birlikte hemşehrilerimizle havuz başında çayımızı içmek istiyoruz. Yeni projemiz hayırlı olsun” dedi

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

10871 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle