Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Şubat 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Belediye Meclisi Toplandı…

geyve-belediye-meclisi-subat-2016-toplantisi- (3)Geyve Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereği olarak Şubat-2016 toplantısını, Belediye Başkanı Murat Kaya Başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda yaptı.

Belediye Meclisi MHP Gurup Başkanı Sebati Koçsar gündem dışı söz aldı.

Koçsar konuşmasında şunları söyledi. ” Boğazköy Mahallemiz halk oylaması ile Arifiye İlçesine bağlandı, nüfusumuz azalmaya devam ediyor. hedefimiz 50 binin üzerine çıkmak olmalıdır. Evde sağlık hizmetleri uygulaması kapsamında şu soruların cevaplanması gerekiyor; araç ve personel yeterli mi, personelin görev tanımı nedir, personel yapmış olduğu işleri kayıt altına alıyor mu, uygulama verimlilik açısından değerlendiriliyor mu, uygulamada hasta yakınından izin-rıza alınıyor mu, hizmetlerin aksamaması için palanlı çalışma yapılıyor mu, sağlık müdürlüğü ile yapılan protokol var mı, bu konularda bilgi edinmek istiyorum. Gurubum ve şahsım adına teşekkür ederim.”

Belediye Başkanı Murat Kaya, Koçsar’ın sorularını cevaplandırdı.

Evde Sağlık Hizmetleri konusunda bir video sunum yapıldı. Meclis Üyeleri sunumu dikkatle izlediler ve başkana uygulama için teşekkür ettiler. Gündeme geçildi:

1- Zabıta Memurlarının fazla mesai ücretlerinin, 2016 yılı bütçesindeki rakamların esas alınmasına O.B. K. verildi.

2- Orhaniye Mah.47 ada 33,34,35  ve Hırka Mah. 105 ada 1,3,4 nolu parsellerle ilgili imar komisyon raporu O.B.K. verildi.

3- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün, Gençlik ve Spor Tesisi yeri ile ilgili talep yazısı O.B.K. verildi.

4- Düzakçaşehir Mah. 148/1 parsel 5397 m2 lik alanda ihtiyaç sahipleri için konut yapılmasına O:B:K: verildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2270 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle