Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Belediye Meclisi Toplandı…

geyve-belediyesi-yeni-logosu- - KopyaGeyve Belediye Meclisi; 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20.Maddesi gereği olarak gündemdeki maddeleri görüşmek üzere Mart-2015 toplantısı için Belediye Meclis Toplantı salonunda toplandı.

Gündemindeki Maddeler Görüşüldü;

1-Mali Hizmetler Müdürlüğünün Amatör Spor Kulüplerine yardım yapılması ile ilgili 20.02.2015 tarih ve 156 sayılı yazısı O.B. ile kabul edildi.

2-Mali hizmetler Müdürlüğünün bankalardaki paralarımızın haczi ile ilgili 20.02.2015 tarih ve 157 sayılı yazısı O.B. ile kabul edildi.

3-Mali Hizmetler Müdürlüğünün 2 adet iş makinesi alımı için borçlanma yapılması ile ilgili 20.02.2015 tarih ve 158 sayılı yazısı Oy Çokluğu İle kabul edildi. (MHP red kullandı.)

4-Mali Hizmetler Müdürlüğünün 5 adet kamyon alımı için borçlanma yapılması ile ilgili 20.02.2015 tarih ve 159 sayılı yazısı Oy Çokluğu ile kabul edildi. (MHP red kullandı.)

5-Ücret tarifesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu O. B. ile kabul edildi.

6-Zabıta Amirliğinin zabıta memurlarına maktu fazla çalışma ücreti verilmesi ile ilgili 13.02.2015 tarih ve 98 sayılı yazısı O. B. ile kabul edildi.

7-Maliye Hazinesine ait Kızılyerler Mevkii 45 ada 228 no parselle ilgili tadilat teklifi İmar Komisyonuna Havale edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3158 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Belediye Meclisi Toplandı… için 7 Yorum

 1. ahmet dedi ki:

  İlk defa bu sitede bir habere daha doğrusu siyasetçilerin bulunduğu bir ortama yorum yapıyorum..
  Ak partiye de oy da vermedim..
  Ya Kardeşim..
  Adam İş makinası ve kepçe için borçlanma talebinde bulunuyor ve kabul ediliyor..
  Muhalefet sorsam ona red ediyor.
  Adama sormazlarmı..
  Bu Adam kepçelerle kendine sakaryadan kummu çıkaracak..
  Bu adam Kamyonlarla evine toprakmı taşıyacak..
  Bu yüzden kaybediyoruz zaten..
  Kırın böyle muhalefet zincirini..
  Böyle siyaset olmaz..
  yarın bu araçlar geldiğinde ne yüzle bir taleple başkana geleceniz..
  Böyle giderse bir beş sene daha muhalefete devam..
  Başka ne yazayım yani şu red edildi, yazısına taktım kafayı ya..
  Hey Allahım ya..Siyasetçilerin red ettiği maddelere bakın..
  Ben bunu belediye başkanının yerine olsam çerçeve yaptırır, bunlara zamanı geldiğinde gösteririm.

  • antiparalelci dedi ki:

   ahmet dert etme… sana garanti veririm araçlar geldiğinde aynen şunu diyecekler:
   “YAV BU ARAÇLAR KİRALIK!!! MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK İÇİN BURAYA GETİRDİLER.SEÇİMLERDEN SONRA GERİ GÖTÜRECEKLER…” yeminle söylüyorum bunu diyecekler :):):) bak dedi dersin…. beyin bedava alan yok !!!!

 2. :) dedi ki:

  ahmet abi muhalefet zihniyeti bunlar böyle gelmiş böyle gidiyor bunlar kaybetmeye mahkum bunlar hezimete mahkum yazıklar olsun sizin gibi zihniyetlereeeeeeeee

 3. eleştirmen dedi ki:

  arkadaş 3-5 araç gelince herşey günlük güneşlik mi olacak.güdürmeyin beni.belediye murat kaya döneminde gelen araçlara bakarmısınız hepsi başka belediyelerden artık kalanlar.murat kaya ilk adaylık sürecinde mitinglerde ben iktidar partisiym .para bende.geyveyi paraya boğarım.benim her dediğimi yaparlar gibi bir çok söz vermedimi.hani geyveye açılan fabrikalar.her yer fabrika mı oldu.yaptığı kendine makam arabası almak makam odası yapmak.helal valla.belediye meclis üyeleri sanki kahvede oturuyor.kendine makam odası yaparken iyi.meclis üyelerine sandalye.ondan sonra mhp red kullandı.ret kullanır tabi borçlanma yetkisi istiyorsun.hani iktidar partisi belediye olunca para olacaktı.olmadı.olduramadın.işin gerçeği senle bu kadar oldu.

  • hamdolsun bir belediye başkanımız var… sizin döneminizde sabah erken kalkan başkanlık koltuğuna oturuyordu…

   • eleştirmen dedi ki:

    allah sizin ve bizim belediye başkanımıza uzun ömür versin.bizim dönemimiz derken olmadı bizim dönemimiz.sonra murat kaya sizin değil bizim belediye başkanımız.ilk seçimde celtikler mahallesindeki konuşmasından son konuşmasına kadar hep peşindeiz ve hala destekliyoruz ancak yanlış olana bu bizden deyip aferin diyemeyiz. dediğimiz onun sözleri ne demişti.iktidar partisiyiz parada sıkıntı olmaz her ödeneğimiz gelir.madem öyle dedi borçlanmadan alsın bakalım. gelsin şu fabrikalar da görelim.benim dediğim ne murat kayayı takan var ne geyveyi.o yüzden fazla konuşup fazla vvat edip altın kalmak yakışmaz.hadi yapsın bakalım meydanın altını otopark görelim. bu da onun vaadi benim değil. siyaset oy için yapılırsa böyle vaatler havada uçar.

 4. ramiz nedim dedi ki:

  ALLAH AŞKINA GEYVEDE NE DİĞİŞTİ İKTİDAR PARTİSİ DEDİNİZ ALIN SİSE 2 DÖNEMDİR NE DEĞİŞTİ YA NE Bİ FABRİKAMI YAPTINIZ Bİ KALKINMA PROJESİMİ HAZIRLADINIZ HEP BORÇLANMA HEP BORÇLANMA ASVALT ATARSINIZ 1 AY SONRA KAZIYORSUNUZ BUNLARIN PARASI MURAT KAYAYNIN CEBİNDEN Mİ CIKIYOR CARŞILAR PERİŞAN STAD PERİŞLAN PARKLAR GİDİLMZ HALDE YOLLARI SORMAYA GREK YOK TUVALAETLER AYNI GERÇİ TUVALET KALMADI BİZE AZ Bİ,LE DURMAK YOK YOLA DEVAMM

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle