Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Belediye Meclisi Toplandı…

geyve-belediye-meclis-haziran-toplantisi- (1)Geyve Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereği olarak, gündem maddesini görüşmek ve karara varmak üzere Belediye Meclis Toplantı Salonunda Başkan Murat Kaya Başkanlığında toplandı.

Geyve Belediye Meclisi olağanüstü toplanıp öğrenci sayısını artıran kararı oyladı. Belediye ek hizmet binası meclis kararı ile Alifuatpaşa MYO’ya devredildi.

MECLİS TOPLANDI

Geyve Belediyesi’nin Alifuatpaşa Mahallesi’nde ki ek hizmet binası ilçede eğitim gören öğrenci sayısını artırmak için Meslek Yüksek Okuluna devredildi. Belediye Başkanı Murat Kaya, okul müdüründen gelen bina talebini değerlendirmek için meclis üyelerini olağanüstü toplantıya çağırdı. Murat Kaya başkanlığında toplanan meclis ek hizmet binasının Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulu’na devredilmesini görüştü.

ÖĞRENCİ SAYISI

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçede eğitim gören öğrenci sayısını 3 bin 300 seviyelerine çıkaracak olan bina talebini, meclis üyeleriyle görüştü. Üyelerinde olumlu görüşüyle ek hizmet binası Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulu’na devredildi. Okul yönetimi yeni dönemde öğrenci kapasitesini artıracak adımların kısa sürede atılacağını belirterek Başkan Murat Kaya ve meclis üyelerine teşekkür etti.

ÇOK GÜZEL OLDU

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, eğitime katkı olacak her türlü fikri açık olduklarını ifade ederek “Bizler gençlerin geleceğini korumak, ilçemizin büyümesinin önünü açmak için makamlarda oturuyoruz. Alifuatpaşa Meslek Yüksek Okulu ek hizmet binamızın hemen yanı başında. Hocalardan gelen böylesine güzel bir talebe hayır dememiz söz konusu olamazdı. Daha çok genci ilçemizde misafir edeceğimiz için mutluyuz” dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

3655 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle