Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ekim 2011 | Geyve, Manşet

Belediye Meclisi Toplandı…

Geyve Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısı, Başkan Murat Kaya başkanlığınıda başkanlık makam odasında toplandı.

 

Toplantı; ‘Geyve ilçe merkezi ile Eşme Köyü arasında, belediye tarafından 1 adet yolcu hattı açılması’ konusunun gündeme alınması isteminin oylanması ve kabul edilmesi ile başladı. Gündeme geçildi:

 

Gündemin 1. Maddesi: Eşme Köyü Muhtarlığının yolcu hattı ile ilgili talebinin reddine oy çokluğu ile karar verildi.

 

Gündemin 2. Maddesi: Teepecikler Mahallesi Enverpaşa caddesindeki isimsiz bir sokağa DOLGUN adının verilmesine oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 3. Maddesi: İstanbul Caddesi Taraklı Yolu bağlantı yolu ile ilgili 1/5000 ölçekli tadilat planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 4. Maddesi: Vahit Güney’in 63 nolu parseli ile ilgili tadilat planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 5.Maddesi: Ali Efe Çini ve Emel Özden’in 46, 123, 124 nolu parseller ile ilgili tadilat planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 6. Maddesi: Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ait 2884 nolu parselle ilgili tadilat planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 7. Maddesi: Belediyeye ait; Geyve Petrol Ürünleri, Temizlik, İnşaat, Taahhüt, Hizmet ve Yatırım, Sanayi, Ticaret Ltd. Şirketine yıllık %3 faizli, sosyal amaçlı konut üretim projesinin desteklenmesi amaçlı, proje bitiminde geriye ödeme şartı ile 450 bin TL. borçverilmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Gündemin 8. Maddesi: Geyve ile Eşme Köyü arasında 1 adet otobüs hattı açılmasına oy birliği ile karar verildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

613 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle