Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Belediye Meclisi Aralık.2011 toplantısı, Başkan Murat Kaya’nın makam odasında yapıldı.

İller Bankasından Teminat Mektubu alınması konusunun gündeme alınması oy birliği ile kabul edildi. Gündem maddelerine geçildi:

1-Mali Hizmetler Müdürlüğünün verdiği cetvele göre ek ödenek verilmesine oy çokluğu ile karar verildi.

2-Vakıf Bank Adapazarı Şubesinden 500 bin TL kredinin 36 ay vade ile alınması ve Belediye Başkanına yetki verilmesine oy çokluğu ile oy verildi.

3-Norm kadro yönetmeliğinde tüzük değişikliği yapılması ile ilgili olan yönetmelik gereği 19 kadro ihdasına oy birliği ile karar verildi.

4-İmar komisyonuna havale edilen Seyfettin Kaya ve hissedarlarına ait konunun görüşülmesi esnasında Başkan Murat Kaya, Belediye kanununun 27. Maddesi gereği meclis başkanlığını, 1. Başkan vekili Nedim Kaya’ya bırakarak toplantıdan ayrıldı. S. Kaya ve hissedarlarına ait 77 ada 33 nolu parsel ile ilgili 1/1000 ölçekli uygulanan imar planının kabulüne oy birliği ile karar verildi.

5-Başkan Murat Kaya toplantıya katıldı ve 18L2 imar paftasında yer alan imar yolu ile ilgili olan 1/1000 ölçekli imar planının  onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

6-18L2 imar paftasında yer alan imar yolu ile ilgili olan 1/1000 ölçekli tadilat imar planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

7-Geyve Petrol Ürünleri, Temizlik, İnşaat, Tadilat, Hizmet, Yatırım Şrkt. Ait G. S. Pş. Mah. 15 ada 11 nolu parsel ile ilgili tadilat imar planının onaylanmasına oy birliği ile karar verildi.

8-Şaban Avcı’ya ait 1863 nolu parsel ile ilgili imar planı tadilat teklifinin, imar komisyonuna havale edilmesine oy birliği ile karar verildi.

9-İller Bankasından 500 bin TL. tutarında teminat mektubu alınmasına oy çokluğu ile karar verildi.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

2015 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle