Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve Bağcaz Koru Grup Yolu Köstebek Yuvasına Döndü

Köstebek yuvasına döndü

Geyve İlçesi Bağcaz-Koru Mahalleleri grup bağlantı yolu 4 ayda köstebek yuvasına döndü

Alt yapısı tamamlandıktan sonra üst yapısı yapılan Bağcaz-Koru bağlantı yolu uygun malzeme kullanılmamasından dolayı köstebek yuvasına döndü.

Haberlisin.com adlı internet sitesinin WhatsApp ihbar hattına yazan bölge halkı “Yol yapıldıktan 4 ay sonra köstebek yuvasına döndü. Büyükşehir Belediyesi tarafından dolgu malzemesi serilip asfaltlanan yolun bu kadar kısa sürede deforme olmasını beklemiyorduk. Yol yapımına uygun olmayan malzeme kullanıldığı için yolun bu hale geldiği söyleniyor. Biz yolumuz yapıldı diye sevinirken, kısa sürede bozulmasına üzüldük. 4 ayda yapılan yol bozulur mu? Milli servet heba oldu gitti. Yapılan işe, emeğe yazık. Yolumuzun yeniden yapılacağı söyleniyor. İnşaallah kısa sürede köstebek yuvasından kurtuluruz”

Alt yapı yatırımlarından ötürü aylarca çamur içinde gezdiklerini aktaran vatandaşlar “Tam her şey bitti derken kış dönemine yine çamurlu yolla gireceğiz” diyerek 4 ayda bozulan yola isyan ettiler.(haberlisin)

3081 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle