Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Ayvası Her Yerde…

ACCELL- BİSİKLET- Bayiler- Toplantısı-ali-kır- (3)Geyve Ayvasının tanıtılması için yakalanan her fırsat sonuna kadar değerlendirilmekte.

Geyve İlçesi genç iş adamlarından Ali Kır, katıldığı ACCELL BİSİKLET Bayiler Toplantısında, beraberinde götürdüğü hediye Geyve Ayvalarını toplantıya gelen bayilere ve şirket yönetimine tanıtmanın keyfini yaşadı.

Ali Kır bu konuda yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ACCELL Bisiklet Hollanda merkezli bir firma. Dünya bisiklet piyasasında söz sahibi bir firma. Firma üretimini Hollanda ve Macaristan da yapıyor. Firma, Dünya standartlarında üretim yaptığı için kalitesinden ödün vermiyor. Firma ürünleri doğaya ve insana zarar vermiyor. Katıldığım toplantı; bir yıllık çalışmaların değerlendirildiği ve gelecek yılın planlarının yapıldığı bir toplantı. 900 civarında bayii 3 er günlük toplantılar ile konuk edildi. Geyve İlçemizin tanıtılması için böyle fırsatı kaçırmak istemedim. Sizler tek tek veya Yerel Kültür Derneği olarak tanıtım amaçlı fazlasıyla çalışıyorsunuz. Pepsi Cola nın Geyve Ayva Suyu yapımında ki çabalarınızı ve öz verilerinizi biliyorum. Ben de yıllardır birlikte ticaret yaptığım bu arkadaşlarım ile birlikte olacaktım. Geçmiş dönemlerde ki toplantılarda bazı arkadaşlarımız kendi yörelerinde yetişen ürünlerden hediyeler getiriyorlardı. Örneğin zeytin getirip dağıtanlar oldu. Ben de ne yapabilirimi düşündüm. Belediye Başkanımız Murat Kaya’nın Geyve Ayvasını tescillemesi bana fikir verdi. Ben de beraberimde Geyve Ayvası götürdüm. Orada bayi arkadaşlara Gala Gecesindeki yemekte masalara ayva dağıttım. Girişte bayilere ayva tanıtımı yaptım, sağlık açısından yararlarını anlattım. Bana biz bu ayvayı nasıl buluruz dediler. Bizim Yerel Kültür Derneğimiz var onlara ulaşabilirsiniz, belediyeye veya kaymakamlığa ulaşabilirsiniz dedim. Memnuniyetlerini dile getirdiler. “

Namık Cihan. Geyvemedya.com

accel-bisiklet-bayileri-toplantisi-geyve-ayvasi-ali-kir-

 

2682 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle