Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Temmuz 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Ateş Savaşçılarından İstanbul Ziyareti…

 

Geyve Belediyesi İtfaiye Amirliğinden bir ekip, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fatih ve Kocasinan İtfaiyesi Gurup Amirliklerine iade-i ziyarette bulundu.

Geyve İtfaiye Amiri Ali Aslan, Erdem Uzunal ve Orhan Altıntaş’tan oluşan ekibin yaptığı ziyaretlerde Fatih ve Kocasinan İtfaiye Amirlikleri tarafından Geyve İtfaiye Amirliğine; ağır ve orta köpük lensleri (menanjör), köpük yapıcı menanjör, dağıtıcı, 400 m. hortum, çıkrık lensleri, yüksek açı kurtarıcı halatları, miğferler, 7 adet ısıya dayanıklı nomex elbise, çizme, solunum cihazı, perde lens, megafon gibi malzemeler hibe edildi.

Geyve İtfaiye Amiri Aslan bu konuda şu açıklamayı yaptı:

‘Ziyaretlerimizde yaptığımız görüşmelerde karşılıklı teknik donanım ve lojistik desteğin devam edeceği bilgisi verildi. Bizlere imkanlarını açarak destek veren Fatih ve Kocasinan İtfaiye Amirliklerine, bizlerin her konuda yanında olan ve kuruluşumuzun önemini bilen ve destek sağlayan Belediye Başkanımız sayın Murat Kaya’ya şükranlarımızı sunarız.’

Namık CİHAN-geyvemedya.com

3793 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle