Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Aralık 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

 Atatürk İlkokulundan Tiyatro ve Müze gezisi

geyve-ataturk-ilkokulu-deprem-muzesi-ziyareti- (6)Geyve Atatürk İlkokulu 2-B Sınıfı öğrencileri hafta sonunda müze gezisi ile birlikte tiyatro keyfi yaşadı.

Öğrencilerin bir hayli keyiflendiği etkinlik öğretmenleri Murat Bal nezaretinde Sınıf Aile Birliğinin katkılarıyla düzenlendi.

Düzenlenen etkinlikte öğrenciler deprem müzesinde deprem simülasyonunda gerçek depremi bire bir yaşayarak öğrenmeye çalıştılar. Öğle vakti Alışveriş merkezini gezen öğrenciler pizzacıda dinlenerek güzel vakit geçirdiler.

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Sosyal Gelişim Merkezinin uygulama sınıflarında çeşitli etkinliklere katılan öğrenciler, daha sonra Harikalar Mutfağı adlı İstanbul Şehir Tiyatrolarının güzel oyunuyla etkinliği tamamladılar.

Sanatın , olayları yaşayarak öğrenmenin öğrenciler açısından önemine değinen sınıf öğretmeni Murat Bal, bu güzel etkinlik için katkıda bulunan herkese çok teşekkür etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2161 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle