Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Geyve Asfalt Atağına Hazırlanıyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçemizde tamamlanan alt yapı yatırımları sonrası vatandaşlarımızın yaklaşık 2 yıldan beri çektikleri çile son buluyor. Mayıs ayında asfalt atağı başlatıyoruz. İnşallah Geyve Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Geyve’de asfaltsız yol kalmayacak” dedi.

geyve-belediyesi-asfalt-calismasi-

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçede asfalt çalışmalarını başlayacağını müjdeleyerek vatandaşlara bir de uyarıda bulundu.

Geyve Belediyesi, ilçede 2 yıldır devam alt yapı çalışmaları sonrası asfalt atağına hazırlanıyor.

Asfalt Müjdesi

Geyve Belediyesi İlçede tamamlanan alt yapı çalışmaları sonrası şehrin tüm sokaklarını kapsayan asfalt çalışması için hazırlıklara başladı. 15.Nisan.2015 tarihinde yapılması planlanan asfalt ihalesi sonrası Geyve ve Alifuatpaşa’nın tüm sokak ve caddelerinin asfalt ile kaplanacağı müjdesi verildi.

Asfaltsız Sokak Kalmayacak

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Konu ile alakalı yaptığı açıklamada; İlçemiz tarihindemurat kaya-geyve- görülmemiş bir şekilde yapılan alt yapı, Kanalizasyon İçme suyu yatırımları sonrası vatandaşlarımızın yaklaşık 2 yıldan beri çektikleri çile son buluyor. Mayıs ayında Altyapı, yağmursuyu ve içmesuyu çalışmalarının sona erdiği bölgelerde asfalt atağı başlatıyoruz. İnşallah Geyve Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Geyve’de asfaltsız yol kalmayacak” dedi.

Vatandaşımız Mağdur Olmasın

Mayıs ayında yapılacak asfalt çalışması öncesi vatandaşları uyaran Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Asfalt sonrası İlçenin hiçbir yerinde arıza harici kazı çalışmasına müsaade edilmeyecektir. Bu yüzden özellikle Doğalgaz kutusu konmamış evler ile kanalizasyon ve su hattı olmayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ilgili kurumlara başvurarak sorunların çözümü konusunda vatandaşları uyardı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3869 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Asfalt Atağına Hazırlanıyor. için 1 yorum

  1. MİSAFİR06 dedi ki:

    Deveye “Neden boynun eğri?” diye sormuşlar, “Nerem doğru ki?” demiş. Durmak yok asfaltlamaya devam.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle