Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve Anadolu Lisesi Mezunları Kütahya’da Buluştu

GEYVE ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI KÜTAHYA’DA BULUŞTU

Geyve Anadolu Lisesinden mezun olan 5 öğrenci Tarih Öğretmeni Harun Kocaman ile Kütahya Dumlupınar Üniversitesini ve Kütahya Huzurevini ziyaret ettiler.

Halen Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde okuyan Furkan Özgül, Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde okuyan Yasin Çiçek ve Eren Toklu ile yine Geyve Anadolu Lisesi mezunlarından Ömer Öztürk ve Oğuzcan Bican Dumlupınar Üniversitesini gezdikten sonra Kütahya Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.

Geyve Anadolu lisesi Tarih Öğretmeni Harun Kocaman; “Okulumuzdan mezun olup üniversite okuyan Öğrencilerimizin ulaşabildiklerimizi gittiği şehirlerde ziyaret edip okulları kaldıkları ev veya yurtları halen kontrol ediyoruz dedi.Bu gençler lisemizden mezun olsalar bile halen bizim çocuklarımızdır.Elimizden geldiğince onlarla ilgilenmek görevimizdir dedi.İki gün boyunca okullarını gezdik evlerinde kaldık, ve durumları hakkında bilgi aldık.Artı gençlerle huzurevini ziyaret edip yaşlılarımızın ellerini öpüp dualarını aldık dedi.İlerleyen aylarda da ulaşabildiğimiz öğrencilerimizi okullarında ziyaret etmeyi planlıyoruz” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2540 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle