Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

GURURUMUZ GEYVE ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ

arapcayariamasi7Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmalarının Sakarya Elemelerinde ilçemiz Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilgi yarışması kategorisinde Sakarya birincisi oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarının Sakarya Elemeleri Akyazı’da yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği, Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesinin organize ettiği Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarında bilgi yarışması kategorisinde Ebru Barış, Fatmanur Koz, Merve Aylak, Reyhan Özçelik’ten oluşan Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi bilgi yarışması grubu birincilik elde ederek, Geyvemizin gururu oldular.

SAYIN YÖNETİCİLERİMİZ

ÖZEL NOT:Geyvemedya.com haber sitesi olarak ilçemizin tanıtımıyla, gelenek görenekleri ile,kültürü ile yaşamıyla, eğitimiyle, sporuyla ilke edindiğimiz değerlerimizi elimizden geldiği kadar içerdeki, dışardaki Geyvelilere iletmeye çalışıyoruz.

Canla başla çalıştığımız bu yolda ufak tefek hatalarımızda olabilmektedir.İstemeden dahi olsada hatalarımızdan dolayıda siz değerli Geyveli hemşerilerimizden özür diliyoruz.

Gelelim yazımızın konusuna;

Okullarımızın aldığı başarılar öncelikle , öğrencilerden başlamak kaydı ile öğretmenlerimiz, aileleri ve tüm Geyvelilerin gururu olmaktadır.Bu başarıyı halkımıza iletmek biz basın yayın organlarının görevlerindendir.

Ancak ; Geyve Anadolu İmam hatip lisesinin Sakarya Bölge birincisi olduğu Akyazı’da Okulumuzun haberini tüm Geyve basınına değil de, aralarından bazılarına verildiğine şahit olduk.

Bu olayı kasıtlı bir olay değilde, gözden kaçan bir olay görsekte hadisenin oluşu bizleri derinden yaralamıştır.

Bir Geyveli kardeşiniz olarak günün 24 saatinden 18-20 saatini sizlerin sesi, gözü, kulağı olabilmek adına ayırdığımız haber portalımızda okulumuz Anadolu İmam Hatip Lisesinin başarı haberini Okul Müdüründen değilde Akyazı’daki kadirşinas dostum gazeteci arkadaşım DHA Bölge sorumlusu Alaaattin Onur beyden almam beni son derece üzmüştür.

Siz değerli yöneticilerden ricam; Öncelikle isimlerin değil, sitelerin değil, Geyve isminin önde tutulmasıdır.

Siz nasıl öğrencilerimizi eğitmekle görevinize ifa ediyorsanız, bizlerde bu faaliyetlerin duyurulmasında, paylaşılmasındaki görevimizi yerine getirmek istiyoruz.

Bu da Geyvelilerin haber alma elçileri olarak bizlerin en tabii hakkıdır diye düşünüyorum..

Teşekkür eder, saygılar sunarım..

Geyvemedya.com Yönetimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3504 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle