Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Geyve’de Asfaltlama Çalışması Başladı.

geyve-alifuatpasa-senpilic-yolu-asfaltlaniyor (12)Geyve Alifuatpaşa mahallesinde asfalt çalışması başladı.

Geyve Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yoğun bir şekilde üst yapı çalışmalarının devam ettiği Alifuatpaşa Mahallesinde alt yapı yatırımlarının tamamlanması ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekiplerince  asfalt çalışması başlatıldı.

Geçtiğimiz kış mevsimi öncesi alt yapı yatırımlarının tamamlandığı bölgelere birinci etap üst yapı programı dahilinde asfalt dökülen Alifuatpaşa mahallesinde şimdi de ikinci etap asfalt yatırımı çalışması başladı. Kış mevsimi süresince yaşanan olumsuz şartlardan, çamur ve bataktan dolayı  vatandaşların büyük sıkıntı çektiği Fabrikalar caddesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekiplerince asfalt çalışması başlatılması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesince yapılan asfaltlama çalışmalarının fabrikalar caddesinin ardından Cemal Gürsel ortaokulu ve Hal Önü ile devam edeceği belirtildi. Alifuatpaşa mahallesinde Geyve Belediyesi tarafından da önümüzdeki ay sokak ve caddelerin asfaltma çalışmasına devam edileceği kaydedildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2790 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle