Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Dolmuş Güzergahı Yenilendi…

geyve-alifuatpasa-dolmus-guzergahi-degisti- (1)

Geyve ilçe merkezi ile Alifuatpaşa mahallesi arasında yolcu taşımacılığı yapan dolmuş taksiler turnike sistemine başlıyor

Geyve İlçesi ile Alifuatpaşa Mahallesi arasında ve ilçe içinde yolcu taşımacılığı yapan “S.S.96 nolu Geyve Alifuatpaşa Taksiciler ve Dolmuşçular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ” nin yeniden düzenlenen hattı 07.Aralık. 2015 Pazartesi günü yürürlüğe girecek.

Kooperatif Başkanı Mustafa Kuru konu ile ilgili açıklamasında şu bilgileri verdi:

” Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezinin 18.11.2014 tarih ve 2014-190 sayılı kararı ile işlerlik kazanan güzergahımız, 7 aralık 2015 Pazartesi günü yürürlüğe girecektir. Araçlarımız 5 dakika ara ile hareket edecekler. Elbette yolcu yoğunluğu süre aralığını belirleyecektir. Saat 18 den sonra süre aralığı uzayabilecek. Yolcu durumuna göre araçlar Mesken evlere de uğrayacak.

Yeni güzergahımız şöyle olacak:

Alifuatpaşa-Beyazıt Cadddesi-Konyalı Ali Bey Caddesi-Cumhuriyet Meydanı-Namık Kemal Sokak-Koçak Sokak-Ankara Caddesi-Değirmen Caddesi(yörükler)-Okul Caddesi-Mahalle Başı-Umurbey Caddesi-Küçük Sanayı Sitesi. Dönüşlerde de aynı hat kullanılacak. Kooperatife kayıtlı 29 araç ile hizmet vereceğiz.”

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

geyve-dolmus-taksiler-turnike-yapacak-

8458 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Alifuatpaşa Dolmuş Güzergahı Yenilendi… için 3 Yorum

  1. hasan akkale dedi ki:

    çok iyi ve faydalı olacak.. geyve koop ta kurtulur şehir içi yolcu alıp almama tantanasından. bakalım o zaman da ne diyecekler geyve koop lular. .. alifutpaşa ekibine teşekkür tercihim afp dolmuşları olacaktır..

  2. Aysu dedi ki:

    hiç yapmasaydınız daha iyiydi bu güzergahın kime ne yararı var acaba Ankara caddesinin sonuna kadar olan yerlerde ve ara mahallelerde oturanlar h….n mı niye buralar hiç bir hizmette kaaale alınmıyor ………………………………………………….

  3. Aysu dedi ki:

    geyve koop ayrı bir dert zaten gece Adapazarı’ndan İstanbul’dan dönsek elimizde yük indiriyorlar Kırçıl’da ordan taa mezarlığın ilerilerine yürüyoruz kadın başımıza ve hiç birinin umurunda olmuyor Kırçıla da başlamış bulundukları için çıkarıyorlar Yeşil Geyve Koop’lar zamanında başlamak zorunda oldukları için .Hani büyükşehire geçmiştik ,hani halk otobüsleri gelecekti ,daha ne zamana kadar bu çileyi çekeceğiz acaba.İlkokula giden çocuklar ,yaşlılar ,hastalar nasıl ulaşacaklar acaba gidecekleri yere………..

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle