Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

Geyve AK Parti Teşkilatı Seçim Startını Verdi

ak parti-01-kasim-secim-calismalarini-sekiharman-mahallesinden-strat-verdi- (5)Ak Parti Geyve teşkilatı Milletvekili genel Seçiminin yeniden yapılacağı 1. Kasım öncesi çalışmalara başladı.

İlk olarak Sekiharman Mahallesinde düzenlenen toplantılara, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ile birlikte teşkilat yöneticileri ,Gençlik kolları Başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Ak Partili seçmen katıldı.

Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç Sekiharman mahallemizden seçim çalışmalarımıza başladık. Gezmedik mahalle çalmadık kapı bırakmayacağız gençlik kolları olarak sürekli sahalarda olacağız, dedi

Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ; Sekiharman mahallesinde vatandaşlarla buluşmasında yaptığı konuşmada 13 Yıllık AK Parti hükümetinin ülkeye sağladığı istikrarı anlatarak hafızaları tazeledi.

Seçim çalışmalarına Sekiharman’dan başlamamızın özel bir önemi olduğunuda vurgulayan İlçe Başkanı Irmak; yapılacak olan ilk genel seçimlerde AK Parti’nin Sakarya’dan  7-0 çıkarma hedefinde olduklarını da bu tür mahalle toplantılarının aralıksız devam edeceği de belirtildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1336 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle