Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

GEYVE’Lİ AK KADINLAR TAM KADRO

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları, 5. Genişletilmiş Birim Başkanları Toplantısı ile bir araya geldi.

Ak Parti Sakarya Teşkilatının 5. Genişletilmiş Birim Başkanları toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Geyve Ak Parti Kadın Kolları, Başkan Aynur Gökdemir önderliğinde tam kadro katıldı.

Adapazarı Çark Mesire’de düzenlenen toplantıya,Ak Parti teşkilatlanma birim başkanı Tülay Selamoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Yönetimi, 16 ilçe kadın kolları başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, kadın kollarının çalışmalarının önemine değindi.

Zehra Hatipoğlu’nun konuşmasının ardından AK Parti tüzüğüne göre birim başkanlarının görev ve sorumlulukları hakkında sunum yapıldı. Birim başkanlarının görev ve sorumlulukları yeniden gözden geçirildi. İl Kadın Kolları Başkan yardımcıları, birimlerin parti tüzüğü çerçevesinde çalışmaları hakkında ilçe birim başkanlarını bilgilendirdi. Ayrıca ilçe başkanları ilçe teşkilatı olarak yürüttükleri çalışmaları da ele alarak, il yönetimi ile görüş alış-verişinde bulundu.

Yapılan toplantıda geçtiğimiz dönemde yapılan çalışmalar gözden geçirildi. Devam ettirilmesi gereken çalışmalar üzerinde duruldu. Yeni program ve projeler tartışıldı. Yeni hedefler belirlendi. Başarılı bir dönem geçirilmesi temennisiyle toplantı sona erdi.

Toplantı sonunda görüşlerini aldığımız Ak Parti kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir;Önümüzdeki süreçte TBMM’de anayasa görüşmeleri ve sonunda da Bahar’da refarandum gözüküyor. Geyve’de siyasete giden yol samimiyetten geçer. Bu süreci halkımıza anlatabilmek için her daim onların yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bugüne kaday yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda bizlere her zaman destek oldukları için Belediye Başkan’ımıza, ilçe başkanımıza kendim ve yönetimin adına teşekkür ederim, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4912 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle