Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Ekim 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Yolcu Ücretleri Yeniden Belirlendi…

 

GEYVE KOOP YOLÜCRETLERİ ZAMLANDIGeyve İlçesi ile Adapazarı arasında yolcu taşımacılığı yapan Geyve Koop yolcu taşıma ücretleri yeniden belirlendi.

Geyve Koop Başkanı Ali Demir konu ile ilgili açıklamasında şu bilgileri verdi: ” Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulunun 27 Eylül 2013 tarih ve 20 sayılı kararı ile kesinlik kazanan yolcu ücretlerini 14 Ekim 2013 Pazartesi gününden itibaren uygulamaya koyduk. Anlayışla karşılanacağımızı umuyoruz. Konuklarımızın ve hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını en iyi dileklerimle kutlarım. Herkese hayırlı yolculuklar diliyorum.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

12471 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve-Adapazarı Yol Ulaşım Ücreti zamlandı.. için 11 Yorum

 1. ŞENOL dedi ki:

  Çok yerinde bir karar. Geç kalınmıştı zaten. Bucuklu TL ile zaman kaybettiler 🙂

  Bu kadar acımasızlık olamaz. Rakip olmayınca istedikleri gibi oynuyorlar fiyatlarla. Ne diyelim hakkımızda hayırlısı…

 2. pinar yilmaz dedi ki:

  bayram üzerin hatta arife günü yapmanız çok anlamlı olmuş..anlayışla karşıladık emin olun!!!

 3. serkan ibiş dedi ki:

  yapılan zammı anlayışla karşılıyoruz ama geyve koop şöfürlerinden müsterilerine karşı daha saygılı ve hoş görülü davranmalarını bekliyoruz.ayakta alınan yolcularada yazık günah .sık seferler konulmalı bence geyve -adapazarı ayakta hiç çekilmiyor.

 4. Güneyli dedi ki:

  Hayırlı Bayramlar diliyorum …
  Günün şartlarına göre uygulama yapmanızda sorun yok …
  Otomobil camiası ezilen BİR camia …
  18 ayrı bünyeye ödeme yapıldıktan sonra kalan net geliriniz , ayrıca araç yıpranma …
  Değerli yorumcu arkadaşlarında yorumlarına baktığımız’da kendinize ders çıkarmanız gereken noktalar olduğunu düşünüyorum ; hizmet sektörümüzün önde gelen camiası GEYVE KOOP VE Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim’İ … Bayramdan sonraki hafta içerisinde uygulamaya konması daha doğru olacağı kanaatindeyim …
  Geyve halkı 1980 den beri Milliyetçilik duyguları ile sizlere sahip çıkmıştır VE bundan sonra ki yıllarda da sahip çıkacağına inanıyorum .
  Saygılarımla …

 5. serkan dedi ki:

  geyveli yeşil geyveye sahip çıksaydı biraz böyle olmazdı bu durum. ayrıca adamlar bize ne yapsalar yeridir. Çünkü güç onlarda ister git istersen kal yolda. Alışın buna derim dostlar…

 6. KEMİKSİZ DİL dedi ki:

  RAKİP YOK BU MİLLET YEŞİL GEYVEYİ İSTEMEDİ DİYE BÖYLEMİ OLUR BOŞLUK VAR HER YERDE İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ OYNUYOR BELEDİYE NE DİYOR ACABA BU İŞE

 7. mete yurtban dedi ki:

  Sevgili Geyveliler, çevre ilçelerdeki ulaşım ücretlerini örnek göstererek bölge idare mahkemesine açılacak olan herhangi bir dava ile ulaşım zammı iptal olunur. Olunabilir demiyorum, olunur diyorum. Ülkemize benzer davalar görülmüş ve mahkeme vatandaşı haklı bulmuştur. Bu zam çok aşırı fazladır. Ne diyelim Allah büyük.

 8. muhammet yılmaz dedi ki:

  Ayıptır ya … Allah askına adapazarı pamuova fıyatı ne kadar ??? bı bakın Adapazarı hendek ne kadar bakın … bu kadarda olmaz . Hadi oldu dıyelım bari kalıtelı hızmet verın kardesım parasına gore..

 9. debreli hasan dedi ki:

  rakip yok daya bakalım zammı. el insaf. ayaktaki yolcular sıkış tepiş seyahat. vatandaşa artislenmeler. paranla rezil oluyorsun. geyve kop devam

 10. erksan dedi ki:

  5 zam cok az değilmi 0,50 kuruş artış..BENCE EN AZ 15 YADA 20 TL OLSUN NE OLACAK Kİ YOK BU ÜCRET COK PAHALIYMIŞ DİYİP BİNMEYECEK MİYİZ. GEYVE HALKI OLARAK BU ZAMMA HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.BİR BAKIN BAKALIM DİĞER İLÇELER İLE ADAPAZARI ARASI KAÇ KM VE ÜCRETLERİ NEDİR?? PAMUKOVA ADAPAZARI 44 KM ÜCRET 4.5-TL AKYAZI ADAPAZARI 40 KM ÜCRET 4 TL, SAPANCA ADAPAZARI 25 KM ÜCRET 2,5-TL HENDEK ADAPAZARI 46 KM ÜCRET 4-TL yani km başı 0,08 tl aynı hesabı geyve için yapalım: 5/35:0,14 HENDEK KM BAŞINA 0,08-TL VERİRKEN GEYVE KM İÇİN 0,14-TL VERİYOR. SONUÇ: sonuç filan yok zamanında başka hat YANİ YEŞİL GEYVE KOOP A destek çıkmayan uyuyan geyve halkına uyumamaya devam edelim..tatlı rüyalar!!!!!!

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle