Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Nisan 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

GEYVE ANAOKUL GÖSTERİSİ

Geyve Anaokulunun öğrencileri; Milli Eğitim Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığının ortaklaşa imzaladıkları protokol çerçevesinde yapılan Değerler Eğitimi programında hünerlerini gösterdi.

Geyve SAMEK Kültür Merkezinde yapılan etkinliğe; Geyve kaymakamı İlyas Memiş, İlçe müftüsü Ali Erhun, Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Şube Müdürü Tahir Taş, öğretmenler ve çok sayıda veliler katıldı.

Programı öğretmenlerden Yasemin Tutum, Nur Vardar, Handan Öztürk, Fatma Zehra Özdin, İpeksu Özata, Tuğba Karakaya ve Cennet Gültekin hazırladı; Saliha Öztürk başarıyla sundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra okul müdürü Aysel Çankırı yaptığı açılış konuşmasında; öğrencilerine başarılar diledi, davete icabet eden konuklara teşekkür etti.

Öğrencilerden oluşan Yunuslar, Menekşeler, Laleler, Papatyalar grupları Kuranı Kerim tilavet etti, ilahiler ve kahramanlık şiirleri okudu. Minik öğrencilerin yaptıkları gösteriler çok beğenildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

5194 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle