Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2013 | Manşet

Geyve Hız kesmiyor…

geyve_karate_sampiyonasina_ev_sahipligi_yapacak_Geyve ilçesinde son dönemlerde spor adına güzel çalışmalar yapılıyor. Geçen hafta ilçe halk eğitim müdürlüğü organizasyonu ile yapılan ödül töreni  Sakarya spor camiasın da hala yankılanırken,  bu sefer de Geyve ilçesi iller arası karate turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Geyve 600 Misafire Ev sahipliği Yapacak.

Kocaeli, Bursa, Yalova, Düzce, Bolu, Eskişehir ve Sakarya illerinin katılımıyla iller arası kaymakamlık kupası karate müsabakaları Geyve ilçesinde yapılacak. 4 Mayıs tarihinde yapılması planlanan müsabakalara toplamda 600 civarında sporcu, hakem, antrenör ve velinin katılması bekleniyor.

Kaymakam Akbıyık ve Başkan Kayadan Destek

Bu konuda Kaymakam İdris Akbıyık ile görüşen karate il tertip kurulu üyesi Uğur Kobaş ve Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Yusuf Yıldız, Kaymakam İdris Akbıyık’tan gerekli tüm desteği aldı. Çalışmalara hemen başlayan Kobaş ve Yıldız belediye başkanı ile de görüşerek destek istedi. Belediye başkanı Murat Kaya turnuvaya kaymakamlık dışında gerekli olabilecek yardımları yapmaya hazır olduğunu dile getirerek turnuvanın yapılmasına destek oldu.

 “Turnuva ilçe ekonomisine katkıda bulunacak. “

Turnuva ilçenin sosyal ve spor hayatına renk katılacak. Spor gençliğine bu turnuva güzel bir örnek olacak. Geyve halkı bu turnuva ile ilçede büyük çaplı spor organizasyonların yapılabileceğini bir kez gösterecek. Turnuvayı çok daha güzel organize etmek adına çalışmalarımız devam edecek dediler.

uğur-kobaş1-horz

1703 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle