Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Etkinlikleri çerçevesinde, İlköğretim Okulu Öğrencileri Kaymakamlık, Belediye, Jandarma Komutanlığı, Cumhuriyet Savcılığı kurumlarını ziyaret etti ve sembolik olarak koltuğa oturarak yönetimlerde bulundu.

Gazipaşa İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri Muhterem Yalçın ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Öğrenci Berna Bölükbaş Milli eğitim Müdürü koltuğuna oturdu.

Atatürk İlköğretim Okulu 6.sınıf öğrencileri öğretmenleri Deniz Dursun ile İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık’ı ziyaret etti.Öğrenci Bünyamin Ölmez Kaymakam koltuğuna oturarak ‘Köylere Hizmet Götürme Birliği Dosyasında incelemeler yaptı.

Osman Gazi İlköğretim Okulu 5.sınıf Öğrencileri öğretmenleri Selami Keskin ve Okul Müdür yardımcısı Bahattin Aydemir ile birlikte Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti. Öğrenci Gamzenur Döner Başkan koltuğuna oturarak, öğrencilerin taleplerini özel kalem müdürü Numan Kısa’ya not aldırdı.

Ziyaretleri sırasında öğrencilereçeşitli hediyeler verildi.

NamıkCihan.Geyvemedya.com

 

 

2318 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle