Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Temmuz 2011 | Gündem, Manşet, Spor

 

Geyve’de iki şampiyon, bir üçüncü…

Minik yıldız bay bayan Türkiye karate şampiyonası 8-10 Temmuz tarihlerinde Eskişehir ilinde yapıldı.

Şampiyonaya 10 sporcu ile katılan Geyve ilçesi sporcuları iki birincilik, bir üçüncülük alarak şampiyonada başarılı oldular.

2002-2001 Minik bayanlar 30 kg’da Aslınur Mutluay Türkiye şampiyonu

2002-2001 Minik erkekler 45 kg’da Yasin Arıkan Türkiye şampiyonu

1998-1997 doğumlu yıldız erkekler 55 kg’da Sabri Berkay Şenol Türkiye üçüncüsü olarak Geyve ilçesinin gururu oldular.

Antrenör Uğur Kobaş” Planlı ve istikrarlı çalışmalarımız Geyve belediyesi ve İlçe halk eğitim müdürlüğü tarafından desteklenince başarılarımızda gelmeye ve devam etmeye başladı. Emeği geçen başta sporcularım, ailelerini ve kutluyorum.
Geyve’ye hayırlı olsun bu üç madalya. Dedi.

Eskişehir İlinde 8 – 10 Temmuz tarihlerinde yapılan ‘Minik Yıldız Bay – Bayan Türkiye Karate Şampiyonası’na 10 sporcu ile katılan Geyve HEM Karate Kursu Sporcuları 2 Altın Madalya ve 1 Bronz Madalya kazandı. Yarışmaya Antrenörleri Uğur Kobaş ve Antrenör Yardımcıları Yaşar Ordu, Memduh Sakarya ile hazırlanarak katılan sporcuların başarıları, aileleri ve arkadaşlarını sevince boğdu.

Minik Bayanlar 30 kg. Türkiye Şampiyonu olan Aslınur Mutluay, Ahmet Yesevi İÖO 4. sınıf öğrencisi 2 kardeşin küçüğü. 3 yıldır karate yapıyor.

Minik Erkekler 45 kg. Türkiye Şampiyonu olan Yasin Arıkan, Umurbey İÖO 5. sınıf öğrencisi 2 kardeşin küçüğü. 5 yıldır karate yapıyor.

1997-1998 Yıldız Erkekler 55 kg. da Sabri Berkay Şenol Türkiye 3. oldu.

şampiyon olan sporcuların aileleri, Yörükler mahallesinde havai fişekli gösteri düzenleyerek sevinçlerini dostları ile paylaştı.

1639 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle