Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ekim 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

GEYVA Markamız Heryerde !

GEYVA MARKAMIZ HERYERDE…!

Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinde üretilen ürünlerin GEYVA markası ile tanıtılması çalışmaları devam ediyor. GEYVA markalı ürünler artık tüm fuarlarda ilgi görmeye başladı.

160 Marka

Sakarya 1. Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri ve Yem Fuarı Hendek’te açıldı. Hendek Ticaret Merkezi’nde düzenlenen fuara 90 bin ziyaretçi bekleniyor. Sakarya 1. Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri ve Yem Fuarında GEYVA ile birlikte 160 markanın ürünleri sergileniyor.

GEYVA Her yerde

Geyve Belediyesi Antalya YÖREX fuarında GEYVA markası ile açtığı ve yoğun ilgi gördüğü stand sonrası bir standta Hendek’te düzenlenen Sakarya Tarım Fuarında açtı.Geyve Belediyesi fuarı ziyaret edecek konuklara dağıtılmak üzere Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde GEYVA markasıyla üretilen ürünleri fuara götürdü. Geyve Belediyesi Fuar standı görevlilerince standı ziyaret eden konuklara, lokum, kolonya, ayva, üzüm ve sirkeden oluşan hediyeleri bizzat dağıtıyorlar.

Bu Toprağın markası

Geyve Belediyesi olarak marka değerimiz olan GEYVA markalı ürünlerimizle olarak Hendek ilçesinde yapılan Sakarya Tarım Fuarına katıldıklarını ifade eden Belediye Başkanı Murat Kaya,”Geyvemizi ve bu toprakların markası olan GEYVA markamızın tanıtım faaliyetlerine devam ediyoruz. Türkiye’de ilk ve tek Yerli Üretim Tesisi olan Geyve Belediyesi Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’mizde üretimine devam ettiğimiz ürünlerimiz Antalya YÖREX ile birlikte Sakarya Tarım Fuarında görücüye çıktı. Sadece kadınların istihdam edildiği bu tesisimizin geliri ile 160 yetim çocuğa harçlık veriliyor.Türkiye’de örneği olmayan bu tesisimizin ünü git gide artıyor. Hendek ilçemizdeki Sakarya Tarım Fuarındaki standımıza herkesi bekliyoruz,dedi

28 EKİME KADAR AÇIK

Sakarya 1. Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri ve Yem Fuarının 90 bine yakın ziyaretçi ve 5 binin üzerinde alıcıyı ağırlaması beklenirken, Fuar 25-28 Ekim tarihleri arasında Hendek Ticaret Merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1092 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle