Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler, Videolar

Şaban Dişli anlatıyor…

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Şaban Dişli medyabar.com’u ziyaretinde ikinci üniversite, bin yataklı hastane, kurulmak istenen çimento fabrikası, TÜVASAŞ’a genel müdür ataması ve Ak Parti’de karışıklık yaşandığı iddialarına değindi

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Şaban Dişli ve Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç Medyabar Haber Merkezi’ni ziyaret ederek editörlerle şehir gündemiyle ilgili sohbet etti.

Gazeteci Raif Ugan’ın sorularını cevaplayan Genel Başkan Yardımcısı Dişli, yaptığı açıklamada sözü verilen bin yataklı hastaneyle gelinen son noktayı anlattı.

İkinci üniversiteyle ilgili de sorulan soruyu cevaplayan Dişli, bu konuda da büyük bir yol alındığını söyledi.

Dişli, son günlerde şehirdeki en çok konuşulan konular arasında olan Geyve’ye kurulmak istenen çimento fabrikasına da değinerek bu yatırıma kesinlikle müsade etmeyecklerini ifade etti.

Uzun zamandır vekil müdürle yönetilen Türkiye Vagon Sanayi A.Ş(TÜVASAŞ)’a genel müdür ataması yapılmasıyla ilgili bakanla görüştüklerini belirten Şaban Dişli, gerekli çalışmanın yapılacağını belirtti.

Dişli, son günlerde bazı medya kuruluşlarında yer alan Ak Parti İl Teşkilatı’nda karışıklık olduğu iddialarını da yalanladı.(medyabar)

İşte Şaban Dişli ve Fevzi Kılıç’ın sözleri

2028 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle