Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

DİŞLİ; GEREKTİĞİ ŞEKİLDE CEVAP VERİLECEKTİR

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Sakarya’da ki belediye başkanları ile yerel yönetimler istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Hendek Uludere Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’nın yanı sıra Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve yönetimi, Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile diğer ilçe belediye başkanları ve yerel yönetimlerde görevi olan AK Partili meclis üyeleri katıldı.

 Geyve Tam Kadro

Hendek’te düzenlenen Yerel Yönetimler İstişare toplantısına Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya beraberinde Belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleriyle katıldı. Toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı toplantısında Milletvekili Şaban Dişli Geyve grubuyla yakından ilgilendi.Memleketi olması itibariyle Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile sıcak ve samimi sohbeti gözlerden kaçmayan Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli Belediye Meclis üyeleri ve Yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tokalaşarak hasbihal etti.

10 Günde 590 Program

Referandum için teşkilatlarıyla birlikte gece gündüz çalıştıklarını ifade eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Genel Başkanımızdan aldığımız talimat sonrasında referandum için son sürat çalışmaya başladık. AK Parti Sakarya olarak referandum çalışmaları kapsamında 10 günde 590 program gerçekleştirdik. 16 Nisan’da ‘EVET’ oylarının sandıktan ezici bir üstünlükle çıkması için Sakarya’da son güne kadar çalışmalarımızı aynı tempoda sürdüreceğiz. İnşallah Sakarya bu çalışmalarının karşılığını Türkiye 1.si olarak görecektir” dedi.

“AK Parti Samimiyet Hareketidir”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, yaptığı konuşmada referandum sürecindeki çalışmalara değinerek, “AK Parti bir samimiyet hareketidir. Kuruluşundan bugüne halkın istediği şekilde çalışmalarını sürdüren partimiz referandum sürecinde de bu samimiyetinden taviz vermemelidir. İçtenlikle vatandaşlarımızın yanına giderek tek tek temas kurmalı ve referandumda neden ‘EVET’ oyu vermemiz gerektiğini en iyi şekliyle anlatmalıyız” İfadelerini kullandı.

“Gerektiği Şekilde Cevap Verilecektir!”

Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, “Ülkemiz için çok kritik bir dönemeç noktası olan 16 Nisan referandumu için vatandaşlarımızın olduğu her toprakta çalışmalarımızı yapmaya çalışıyoruz. Ancak bizleri 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde ve ekonomik saldırılarla yıkamayanlar, yükselişimizden korktukları için demokrasiyi çiğnemeye devam ediyor. Son olarak Hollanda, kendi vatan toprağımız olan konsolosluğumuza Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımızın girişini engelledi. Devletimiz, bu gibi demokrasiye aykırı ve barbarca uygulamalara gerektiği şekilde cevap verecektir. Milletimiz ise 16 Nisan’da ‘EVET’ diyerek yedi düvele karşı iradesine sahip çıkacaktır.” şeklinde konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1544 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle