Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Gençlik Komisyonu’nun İlk Başkanı Yunus Emre Yüzçeler

Büro Memur-Sen Genel Merkez Gençlik Komisyonu’nun ilk başkanı Yunus Emre Yüzçeler oldu.

Büro Memur-Sen Çatısı Altında Faaliyet Yürütecek Olan Gençlik Kolları 108 Nolu Karar ile 05.11.2018 Tarihinde Kuruldu.

Büro Memur-Sen’in kamu yönetiminde devletin dinamik gücü olan genç kuşaklara “Sendikal Alan” açarak, çalışmalarına destek verilmesi adına oluşturmuş olduğu Genel Merkez Gençlik Kolları, bundan sonra sendikal mücadelede daha etkin olarak yerini alacaktır.

Genel Merkez Gençlik Kolları Komisyonunun Kurulması ile ilgili düşünceleri dile getiren Genel Başkan Metin Yılancı, “Ülkemizin genç ve üretken sendikacılarını Gençlik Kolları adı altında bir araya getirmeyi düşünüyoruz. Biliyoruz ki gençlerin yeni fikirleri ve üretkenliği sendikamızın daha etkin olmasını sağlayacak ve sendikal çalışmalarımızda bize büyük destek verecektir.” dedi.

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yüzçeler ise: “Büro Memur-sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Yılancı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin bana vermiş olduğu görevden dolayı çok teşekkür ederim. Bu değerli ve meşakkatli yolda üzerime düşen her görevi ve her sorumluluğu layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Sendikacılık üzerine gençlik faaliyeti yürütmemiz, hem sendikamız için hem de ülkemizin gençleri için büyük bir fırsat.” diyerek, gençliğin ve sendikacılığın birbirine endeksli olması gerektiğini söyledi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1158 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle