Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Eylül 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

GELPAŞ MARKET’TE BAYRAM BEREKETİ

gelpas-market-geyve-Gelpaş Market’ler zinciri yaklaşan Kurban bayramına özel fiyat ve indirimli ürünleri Geyvelilerle buluşturuyor.

Geyve ilçe merkezi ile Yörükler Mahallesinde açıldığı günden beri vatandaşların yoğun ilgisini çeken Gelpaş Marketler zincirinde Kurban Bayramı bereketi başladı.

Kaliteli ürünü ekonomik fiyatlar ile Geyvelilerle buluşturan Gelpaş Markette alışveriş ile birlikte indirimler ve kampanyalar devam ediyor.

Rahat, konforlu, hesaplı ve ekonomik alişverişin adresi sloganı ile Geyve’de bir ilki gerçekleştiren Gelpaş Market ,çok sayıda Geyveli vatandaşında beğenisini kazanarak alışveriş yapmalarına imkan veriyor.

Açıldığı günden beri her ay düzenlediği kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Gelpaş Market 14-23. Eylül.2015 tarihleri arasındaki Kurban Bayramı kampanyası İnsört’ünü yayınlayarak Geyvelileri bu indirimlerden yararlanmaya davet etti.

Geyve ilçe merkezi ile Yörükler Mahallesinde Gelpaş Market yönetimi bayram hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek Geyve Halkının Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

KURBAN BAYRAMI ÖZEL İNDİRİM  KAMPANYASI FİYATLARI

 

3200 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle