Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Geleceğinize Yön Verin….

Geyve İlçesinin gururu olan Geyve Meslek Yüksekokulu, 5 programda hizmet vermekte.

Programlar:

Bankacılık ve Sigortacılık,

Dış Ticaret,

Emlak ve Emlak Yönetimi,

Mimari Restorasyon,

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları.

1 derslik,1 Bilgisayar Laboratuvarı,1 Teknik Resim Salonu ve 1 Kütüphanesi bulunan Geyve Meslek Yüksekokulunda, öğrenciler için yemekhane ve kantin hizmetleri de sağlanmaktadır.

Yüksek Okul Öğrencilerinin barınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla ilçede 2016 – 2017 Öğretim Yılında faaliyete geçen Kredi Yurtlar Kurumu yurt binaları mevcut olup, kız ve erkek öğrencilere hizmet veren toplam 400 yatak kapasiteli KYK Yurdunun yanı sıra ilçe merkezinde özel yurtlar da bulunmaktadır.

Yüksek Okul Geyve İlçe merkezinde ve Sakarya Üniversitesi Merkez Kampüsüne yaklaşık 35 km. mesafede olup, Sakarya İl merkezine ulaşım 10 dakika aralıkla hareket eden toplu taşıma sistemi ile sağlanmakta. İstanbul İline 170 km. mesafede.

İlçe merkezinde yer alan Geyve Meslek Yüksekokulunun öğrencileri, her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilme açısından çeşitli imkanlara erişim kolaylığı sağlanmakta.

Geyve Meslek Yüksekokulu; “GELECEĞİNİZE YÖN VEREN MESLEK YÜKSEKOKULU dur.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1615 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle