Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

GEDEP Kapsamında SEminerler Devam Ediyor

GEDEP KAPSAMINDA SEMİNERLER DEVAM EDİYOR

Geyve Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Geyve’deki tüm lise öğrencilerine GEDEP (Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi) kapsamında Feridun Eser tarafından bir dizi seminerler veriliyor. Yaklaşık bir aylık süreçte belirli periyotlar dahilinde liselerde okuyan tüm öğrenciler bu seminerlere katılıyor.

İlçemizdeki tüm lise 9 ve 10. Sınıf öğrencilerine değerler eğitimi, 11 ve 12. Sınıf öğrencilerine başarı, motivasyon ve test çözme teknikleri üzerine hikayeler ve özlü sözlerle verilen seminerler ilgiyle izleniyor. İlçemiz öğrencilerinin başarılarının artırılması, genel etik, ahlak ve davranış kurallarının kavratılması hedeflenen GEDEP projesi kapsamında verilen seminerler, ilçemiz Kız İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden, yazar Feridun Eser tarafından verilmektedir.

GEDEP projesi, Geyve Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan alanında tanınmış, uzman, yazar ve araştırmacılar tarafından verilen seminer ve konferanslarla, öğrencilerimizin okuması amacıyla okullara dağıtılan kitaplarla yürütülmektedir.  Böylelikle öğrencilerin her ay bir kitap okumaları sağlanıyor.

ERcan DEMİR-Geyvemedya.com

662 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle