Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geçmişten Nostalji

GEÇMİŞTEN NOSTALJİ

Eğitim camiasının olmazsa olmazlarıdır onlar.Yeri gelir bir baba gibi kızarlar, yeri gelir bir anne gibi severler.

Geyve ilçesinde görev yapan öğretmenlerimizin 1991 yılına dair ödüllendirildiği gazete küpürü bir hayli beğenildi.

“Geyve’de başarılı eğitimciler ödüllendirildi”  başlığı altında verilen haberin altında bir dönemin eğitim camiasının saygın öğretmenlerinden aynı zamanda ilçede gazetecilik-muhabirlik işinin duayenlerinden merhum Sedat Yılmaz’ın imzası bulunuyor.

Haberde; 6 Milli Eğitimciye birer Maaş İkramiye başlığı altında; ilçemizde o dönem görev yapan ve bugünün emeklileri olan Kız Meslek Lisesi Müdürü Nurbin Kolsuz, Kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Atmaca, Geyve Lisesi müdür yardımcısı Mehmet Aydoğan, Geyve İmam Hatip Lisesi müdür yardımcısı Mehmet Ali Yıldırım, Endüstri Meslek Lisesi teknisyeni Zeki Baş ve Temel Eğitim okulu hizmetlisi Ayşe Pekmez’in yılın başarılı eğitimcileri olarak seçildiği ve birer maaş ile ödüllendirildiği ifade ediliyor.

Yılın eğitimcilerinden en büyük ilgiyi ise (Şehit Atanur Bulut Ortaokulu) Temel Eğitim İlkokulunda görev yapan 18 yıllık hizmetli Ayşe Pekmezci’nin bir maaşla ödüllendirilmesi çekti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1755 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geçmişten Nostalji için 1 yorum

  1. M.Aydoğan dedi ki:

    BİZLERİ ÖDÜLE LAYIK GÖREN İDARECİLERİMİZDEN, BU HABERİ YAZAN GAZETECİLİKTE ÜSTADIMIZ MERHUM SEDAT YILMAZ HOCAMIZDAN ve BUGÜN BİZLERİ UNUTMAYIP NOSTALJİ YAPAN ERDİNÇ BEYDEN ALLAH RAZI OLSUN. Mehmet AYDOĞAN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle