Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Aralık 2011 | Eğitim, Gündem, Manşet

Gazipaşa İ.Ö.O.  SEBAP Kapsamında yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

8. Sınıflarda rehber öğretmen eşliğinde başarıyı artırma ve motivasyon amaçlı çeşitli faaliyetlerden  bir yenisi olan sinema keyfi öğrencilerle beraber yaşanarak gerçekleştirildi.

Rehber öğretmen eşiliğinde yapılan sinema keyfinden öğrenciler oldukça memnun olurken, Okul öğretmenlerinden Abdul Cabbar Uğurlu ise; Öğrencileri sosyal yönden geliştirmek ve bu gelişimi ders performansına yansıtmak amacıyla yaptığımız faaliyet oldukça verimli geçtiğini söyledi.

 Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2589 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gazipaşa İÖO’ndan Sinema Keyfi için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Gazi paşa ilköğretim okulu öğretmenlerinden Abdül Cabbar UĞURLUYA EĞİTİME KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.Eğitim yalnız dört duvar arasında yapılan etkinlik değildir.Öğretmenlerin sosyal gezilerle ve etkinliklerle kişilik davranış biliminide kazanmalıdır.Topluluklarda ve iletişimde nasıl davranacağını kişilerden sorumlu olunması gerektiğide öğretilmelidir.Eğitim hayatın kendisidir.Olaylara ve sorunlara bakış açısının objektif olarak algılanmasıdır.Bu görev başta öğretmenlerin ve velilerindir.Okullara ve öğretmenlere gereken destek sağlanmalıdır.Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize sahip çıkalım.Karşılığını olumlu yada olumsuz 700 kata kadar alırsınız.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle