Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Haziran 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Gazipaşa İlköğretim Okulu Yılsonu Etkinliği Yapıldı…

 

Geyve İlçesi Gazipaşa İlköğretim Okulu yönetimi tarafından, okul bahçesinde ‘Yılsonu Etkinliği’ düzenlendi.

Velilerin yoğun ilgi gösterdiği gecede, satılan numaralara hediye çekilişinin yapıldığı bölümde, veliler ve konukların heyecanı görülmeğe değerdi.

Okul öğrencileri, öğretmenleri Günay Dınlı eşliğinde gitar çalıp şarkılar söyledi.

Okulun Halk Oyunları Ekibi, ‘Geyve Yöresi Oyunları’ sergiledi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3493 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gazipaşa İÖO’nda Yıl Sonu için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Her yıl olduğu gibi bu yılda yıl sonu etkinlikleri şölen havasında gerçekleşmiştir.Geyve esnafının ve velilerin katkıları,öğretmenlerin özverili çalışmaları ile mükemmel bir etkinliğe dönüşmüştür.Günün yıldızı yine Cabbar ve Aysel öğretmen olmuştur.Okul müdürünün misafir perverliği göz doldurmuştur.Eski okul müdürüde gelerek onure etmiştir.Katkısını esirgemeyen Kazımpaşa ilköğretim okulu öğretmenleride gerekli katkıları sağlamıştır.Osmangazi ilköğretim okulu Müdürü ve öğretmenleride gerekli desteği sağlamıştır.Şengül markete ve tüm esnafa katkılarından dolayıda teşekkür ederim.Sizler ekonominin mimarlarısınız.Geyvenin eğitiminde her zaman katkılarınızı bekliyoruz.Sizler Geyvenin OLMASSA OLMAZLARISINIZ.Bizler sizlerden daha etkili ve düzenli yardımlarınızı bekliyoruz.EĞİTİM TOPYEKÜN MİLLETİN KATKILARI İLE MÜKEMMEL OLACAKTIR.Namık CİHAN hocamada ayrıca teşekkür ederim.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle